• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kardelen Evden Eve Taşımacılık

Adres :

Eski Cami Mah. Orman Yolu Sok. Furkan Apt. 27/3 Antalya » Kumluca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Veli Karakoç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

vkarakus779@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 436 86 45

Evden eve nakliyat alanında hizmet veren Kardelen Evden Eve Taşımacılık isimli firmamız Antalya’da bulunmaktadır ve birmilyonnokta.comüyesidir. Sunduğumuz hizmetler taşınma işlemlerinde en çok zorlanılan aşama olan nakliyeyi problem olmaktan çıkartır.

Evden eve taşımacılık işlemleri profesyonel bir firma ile çalışılması durumunda yorucu olmaktan çıkmaktadır. Nakliye esnasında oluşan zorluklar firmanın profesyonellik düzeyi arttıkça azalmaktadır. Örneğin üst katlarda oturan veya üst katlara taşınanlar için nakliye aşaması zorlu şekilde uzun sürede tamamlanır. Fakat profesyonel firmalar ile çalışılması halinde asansörlü taşımacılık gerçekleştirilerek bu süreç kolay ve hızlı şekilde tamamlanabilir. Asansörlü taşımacılık eşyalarınızın zarar görmesini mümkün mertebede engeller. Antalya evden eve nakliyat alanında yer alan firmamız profesyonel düzeyde nakliyat hizmeti vermektedir. Firmamız bünyesinde asansörlü taşımacılık hizmeti bulunmakta, yüksek katlara veya yüksek katlardan taşınan müşterilerimize daha nitelikli hizmet vermemizi sağlamaktadır.

Kumluca’da size en yakın asansörlü taşımacılık firması olarak hizmet veren firmamızda nakliye fiyatları uygundur. Doğru fiyatlara gerçekleştirdiğimiz taşımacılık işlemlerinde net fiyat bilgisi almak için firmamız ile irtibata geçebilir, taşımacılık yapılacak evlerin konumlarını, eşya yoğunluğunu bildirebilirsiniz.

Firmamızdan iş yeri taşımacılığı işlemleri için de yararlanabilirsiniz. İş yeri taşımacılığında gereken hassasiyeti kısa sürede gerçekleştirerek işlerin aksamadan sürdürülmesini sağlarız. Siz de evden eve ve iş yeri taşımacılığı işlemlerinizde gerek normal gerekse asansörlü taşımacılık işlemlerini hızlı, nitelikli ve doğru fiyatlara gerçekleştirmek isterseniz firmamızı tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR