• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kardeşler Asansör

Adres :

- Çorum » Osmancık

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rıdvan Topkara - Halil Buğa - Abdülkadir Buğa

E-Posta Adresi :

rtopkara34@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 660 93 12

Whatsapp 2:

0 (536) 950 42 49

Whatsapp 3:

0 (543) 552 77 12

Pek çok kaliteli ve işinde son derece güvenilir işletmeleri bünyesinde barındıran www.birmilyonnokta.com sitesinin artık bizler de üyesiyiz. Özellikle çok katlı binalarda, iş yerlerinde vs ağır olan eşyaları taşımak hatta o merdivenleri çıkmak bile çok zor hale gelmektedir. Hayat kalitesini daha da arttırmak, daha rahat bir yaşam sürdürebilmek için asansörler büyük bir kurtarıcı olmaktadır. Bizler de sizlerin hayatınızı kolaylaştıracak bu kurtarıcıyı sektör içerisinde en uygun fiyata ve en kaliteli ürüne ulaşabilmeniz için Çorum asansör sektörü içerisinde yerimizi aldık.

Deneyimli, işinde tamamen uzman, işini severek ve titizlik içerisinde yapan, en önemlisi de her zaman memnun müşteri düşüncesi içerisinde hizmet veren çalışma ekibimiz ile güvenilir hizmet vermekten dolayı son derece mutluyuz.

Hizmetlerimiz içerisinde 7 / 24 arıza, montaj, arıza, bakım, revizyon gibi asansöre dair her türlü hizmeti en kaliteli ve en güvenilir hizmet anlayışıyla sizlere sunmaktayız. Yıllardır sektör içerisinde en iyi olabilmek için kendimizi geliştirerek durmadan çalıştık ve çalışmaya da devam ediyoruz.

Her zaman sizlerin yanınızda olan işletmemiz sadece asansör hizmetleri sunma konusunda değil aynı zamanda sektör içerisinde en uygun fiyata bu hizmeti sunabilme konusunda yanınızda olmaktadır. Bu sebeple son derece mutlu olduğumuzu belirtmek isteriz. Sizlere layık olduğunuz kaliteli ve güvenilir hizmeti sunabilmek amacıyla en kısa sürece işletmemizde ağırlamak için bekliyoruz. Bir telefon kadar uzakta olan işletmemizi arayarak da istediğiniz zaman ulaşabilme imkânı sunan Kardeşler Asansör ailesi olarak sizleri bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler