• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kardeşler Auto Elektrik

Adres :

Cahı Mahallesi Cahı Caddesi Genç Er Apartmanı No: 99/a-c Konya » Ereğli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emre Kalkan - Mert Çimen

E-Posta Adresi :

emrekrkln42@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 732 55 90

Konya oto yedek parça sektöründe vermiş olduğumuz hizmetle aracınızın sorunsuz çalışmasını sağlıyoruz. Biz, yıllar önce bu alana olan ilgimiz sayesinde kendimizi geliştirerek bugünlere geldik. Ekibimizle birlikte aldığımız eğitimler, kazandığımız tecrübeler doğrultusunda sizin için en iyi çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Aracınızın güvenliğini sağlamak ve korumak için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Kardeşler Auto Elektrik olarak üzerimize düşen görevi layıkıyla yerine getiriyor ve sizlere kaliteli hizmet veriyoruz.

Araç sahipleri için araçların ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Biz, bu değeri göz ardı etmeden özenle ve dikkatle çalışmalar düzenliyoruz. Kullandığımız özel cihazlar sayesinde aracınızın sorununu kısa sürede tespit ediyoruz. Böylelikle çözümü kısa sürede uygulamış oluyoruz. Firmamızı tercih ederek zamandan tasarruf sağladığınız gibi maddi anlamda da kazanç sağlayacağınızı unutmayınız. Biz, aracınızın tamirini, bakımını ve onarımını gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda aracınızın motor bakımını yaparak motordan kaynaklı arızalanmaların önüne geçiyoruz. Alanında uzman ekibimizin vermiş olduğu bu hizmetlerden gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz. Ekibimiz, aracınızın fren bakımını ve kontrolünü de yapmaktadır. Biz, geniş kapsamlı hizmet verebilmek adına ihtiyacımız olan tüm cihaz ve malzemelere sahibiz.

Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da daha iyi çalışmalar düzenlemek adına hizmet verdiğimiz sektördeki yenilikleri yakından takip edeceğiz. Bu yenilikler doğrultusunda kendimizi ve çalışmalarımızı geliştirerek kalite standartları içinde hizmet vermeye, işimizi en iyi şekilde yaparak sizlerin memnuniyetini sağlamaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR