• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kardeşler Elektrik Doğalgaz Sıhhi Tesisat

Adres :

- Kahramanmaraş » Pazarcık

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ünal Abaza

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (541) 286 36 98

Günümüzde her evde bulunan ve aslında günlük hayatımızın görünmez kahramanı olan tesisat sistemleri de bazı hallerde arızalanabilmektedir. Bu arızaları düzeltmeye çalışırken tesisata zarar veren pek çok kullanıcı bulunmaktadır. Sizler de bu kişilerden olmayın tesisat sistemlerine dair ortaya çıkan sorunları işin ehline bırakın. Biz Kardeşler Elektrik Doğalgaz Sıhhi Tesisat Şirketi olarak meydana gelebilecek her türlü arızanın çözümünde size yardımcı olabilmek için hizmet vermekteyiz.

Sektörde var olduğumuz günden beri artan başarımızla sizlere yardımcı olabilme imkânlarımızı giderek arttırmaktayız. Sektörde lider olabilmek için her bir hizmetimizde kaliteden taviz vermemeyi kendimize kural edindik. Bu sayede verdiğimiz her hizmette siz müşterilerimiz de memnun edebilmeyi başarıyor ve başarımıza başarı katıyoruz.

Kahramanmaraş tesisat bakım onarım alanında verdiğimiz hizmetlerimizle evlerinizde, işyerlerinizde meydana gelebilecek tesisat arızalarını hızlı şekilde gidermekteyiz. Onarım işlemlerimizi piyasadaki en kaliteli malzemelerle yapıyoruz bu sayede tekrar meydana gelebilecek arızaların da önüne geçmekteyiz. Sadece bozulmuş tesisatınızı onarma alanında hizmet vermiyoruz kullanmak istediğiniz sistemlerin de kurulumunu yapabiliyoruz. Kat kaloriferi sistemi, güneş enerjisi sistemi, doğalgaz tesisatı kurulumlarında da ustalarımız en kaliteli ürünleri kullanmakta ve kurulum sürelerini en aza indirerek hızlı bir hizmet sunmaktadırlar.

Hızlı, profesyonel bir hizmetin yanında bütçenizi zorlamayan bir ücretlendirme yaparak geniş kitlelere hizmet vermeyi amaçlıyoruz. İş yoğunluğumuz ve sizlerin talepleri de günden güne bu amacımıza ulaştığımızın en iyi göstergesidir. Memnuniyetinizi önemsiyoruz, tesisata dair merak ettiğiniz her şey için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR