• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kardeşler Kasap

Adres :

Yenimahalle Mah . Bahtiyar Tosun Paşa Cadno: 48/a Manisa/ Yunusemre Manisa » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Raşit Belge

E-Posta Adresi :

ahmetbelge4573@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 506 67 31

Kırmızı et; yemeklerimize lezzet katan, kendi başına da ana yemek olarak kullanılabilen önemli gıdalarımızdandır. Kırmızı etin protein bakımından zengin olmasından dolayı uzmanlar tarafından haftada iki kez tüketilmesi önerilmektedir. Maliyeti diğer gıda fiyatlarının üzerinde olan kırmızı et, sofralara gereken sıklıktan daha az gelmektedir. Bu durumda iken kırmızı et satışlarında insan sağlığını tehdit eden sahtekârlık amaçlı illegal işlemler gerçekleştiren işletmeler vardır.

Boya kullanımı, kıymaya farklı hayvan etlerinin karıştırılması ve ete şırınga ile su enjekte edilmesi bu tür işlemlerdendir. Bu tür işlemleri uygulayan işletmeler tüketicileri alışverişlerinde şüpheye düşürmekte ve birçok satıcıya güvenememelerine sebep olmaktadır. Firmamız sizlere kaybedilen bu güveni sunmaktadır. Helal kesim et satışlarımız ile taze ve kaliteli ürünleri sizler ile buluştururken tek amacımız memnuniyetinizi kazanmaktır.

Sağlığınız tehlikeye atılamayacak kadar kıymetlidir ve bizlere duyduğunuz güven saygınlığımızın teminatıdır. Kırmızı et alışverişlerinizde gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz firmamız sizlere en yakın kasap olarak hizmet vermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR