• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kardeşler Kuaför Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gülcan Demirpolat

Cilt bakımı ve güzel görünüme sahip bir yapıya sahip olmak biz insanlar için büyük bir öneme sahiptir. Doğuştan gelen biyolojik yapımız gereği, bazı istenmedik gelişimler vücudumuzda yaşanabilmekte ve bunlardan kurtulmak için profesyonel desteğe ihtiyaç duyulabilmektedir. İşte bu işlemleri Kardeşler Kuaför Salonu olarak bizlerden gönül rahatlığı ile alabilir, sizlerde daha sağlıklı, estetik ve bakımlı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Kardeşler Kuaför Salonu olarak Manisa ilinin merkezinde yer alan işletmemizde sizlere bu konuda gerekli olan profesyonel destekleri sağlamaktayız. Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere verdiğimiz kaliteli, modern, sağlıklı, teknolojik, verimliliği yüksek ve kişiye özel hizmet uygulama prensibimiz neticesinde Manisa kuaför alanında halkımız tarafından tercih edilen önemli bir kurum haline gelmiş bulunmaktadır. Gelinen bu önemli konumun korunması ve geliştirilerek daha yüksek standartlara sahip hizmetler verilmesi adına bizler sizlere gerekli olan desteleri sağlamaktayız.

İşletmemizde sizlere ağda işlemleri, kaş tasarımı, ipek kirpik uygulamaları, saç kesimi, saç modelleme, saç boyama, saç bakımı, oje tasarımları, makyaj, kalıcı oje ve makyaj, manikür, pedikür gibi işlemlerin hizmetini sizlere sağlamaktayız. Ayrıca düğün, nişan gibi birçok özel gün içinde gerekli olan profesyonel hizmet sürecini sizlere aktarmaktayız. Profesyonel hizmet çalışan kadromuz, kaliteli ekipmanlarımız, kişiye özgü işlem sürecimiz ve hizmetlerimiz ile sizlere gerekli olan profesyonel destekleri sağlamaktayız.Kardeşler Kuaför Salonu olarak sizlerde bizlerden bu konuda profesyonel destek alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR