• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kardeşler Market & Manav

Adres :

Florya Cad. No: 59/1e Şenlikköy İstanbul » Bakırköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Doğan

E-Posta Adresi :

-

Sebze ve meyve, insan sağlığı için çok önemlidir. Güzel ve dolu dolu bir hayat geçirebilmek için mutlaka tüketilmektedir. Sebze ve meyve alırken de ürünlerin doğal ve taze olmasına dikkat etmek gerekmektedir. İnsan sağlığı için bu derece önemli olan bu ürünlerin en tazesi ve doğalı tercih edilmelidir. Özellikle de mevsimlerine göre tüketilmelidir. Bu noktada manavlar insanlara doğal ve taze ürünlerle buluşma konusunda yardımcı olmaktadır. Kardeşler Market ve Manav, sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak adına İstanbul alışveriş sektöründe faaliyet göstermektedir.

Firmamız, sahip olduğu kaliteli, doğal ve taze ürünlerle sizleri sağlıkla buluşturmaktadır. Meyve ve sebzelerin en sağlıklı, güzel örneklerini sizlere sunmaktadır. Her türlü manav ürününü bulabileceğiniz firmamızda ayrıca market hizmeti de vardır. Şarküteri ürünlerinin de yine en kaliteli, sağlıklı ve doğal çeşitlerini firmamızdan temin edebilmektesiniz. Gezen tavuk yumurtasından bala, sebze ve meyveden kahvaltılıklara kadar pek çok şey firmamızda mevcuttur. Manav ve şarküteri ürünleri, ilgili ve güler yüzlü çalışanlarımızla sizlere sunulmaktadır. Doğal ve taze ürünleri bulabileceğiniz firmamızda evlere servis hizmetimizde vardır. Organik, doğal ve sağlıklı ürünlere ulaşmak ya da market ihtiyacınızı oturduğunuz yerden karşılamak için telefon etmeniz yeterlidir.

Doğal, taze ve sağlıklı ürünleri sizlerle buluşturmak adına var gücümüzle çalışmaktayız. Bu noktada güvenilirlikten ve dürüstlükten asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin memnuniyeti için organik ve kaliteli ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR