• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kardeşler Oto Kaporta Boya

Adres :

Fevzi Çakmak Mah. 1 Eylül Sanayi Sitesi 22. Site Sok. No: 9 Uşak » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tolga Kuzu

E-Posta Adresi :

tolga641992@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 593 63 98

Whatsapp 2:

0 (545) 586 43 46

Kardeşler Oto Kaporta işletmemiz, pek çok kaliteli markayı içerisinde barındıran www.birmilyonnokta.com sitesinin bir üyesi olmaktadır. Çağımızın bize getirdikleri kolaylıklar içerisinde önemli bir yere sahip olan araçlar ile dilediğimiz zaman dilediğimiz yerde olma lüksüne sahip olabilmekteyiz.

Dünya üzerinde var olan her şeyin bazı ihtiyaçları olduğu gibi bu araçların da bir takım ihtiyaçları olmaktadır. Bizler de siz değerli müşterilerimizin araçlarının ihtiyaçlarını karşılayabilmek, daha uzun ömürlü kullanabilmenizi sağlayabilmek amacı ile Uşak otomotiv sektörü içerisinde yerimizi aldık. Hizmetlerimiz içerisinde boya, boya koruma, pasta, cila, onarım işlemleri, sigorta şirketleri işleri bulunmaktadır. Araçlarınızın yeni gibi görünmesini sağlayabilecek kalitede hizmetimiz ve malzemelerimiz bulunmaktadır.

Uşak’ın merkezindeki Kardeşler Oto Kaporta ailemiz içerisinde bulunan çalışma ekibimiz tamamen işinde uzman, deneyimli, mesleğini severek ve titizlik ile yapan, her zaman memnun müşteri prensibi ile hizmet verme anlayışına sahiptir. Her bir malzememizi sizler için en kaliteliler içerisinde kendimiz seçiyor ve işletmemizde sizlerin hizmetine sunuyoruz. Her zaman sizlerin yanında olan işletmemiz fiyat konusunda sizlerin yanında olabilmek iççin sektör içerisinde en uygun fiyatı sizlere sunmaya çalışmaktadır.

Kaliteli ve güvenilir işçiliğe aynı zamanda da malzemelere sahip olan işletmemiz otomotiv sektörü içerisinde yer alıp sizlere hak ettiğiniz kalitede hizmeti sunabilmekten dolayı son derece mutluluk duymaktadır. Dilerseniz en yakın zamanda sizleri işletmemizde ağırlayarak çalışma ortamımızı ve ekibimizi sizlere göstermek isteriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR