• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kardeşler Oto Kaporta & Boya

Adres :

Yediemin Mahallesi Kamil Sokak No: 26 İstanbul » Pendik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Şendur & Nuri Şendur

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (545) 462 50 94

Whatsapp 2:

0 (535) 975 57 63

Oto servis ve tamirhane sektöründe İstanbul’da hizmet veren Kardeşler Oto Kaporta & Boya birmilyonnokta.com sitesi üyelerinden biridir. Geçmişe kıyasla bugün daha fazla insan daha yoğun bir şekilde kişisel araçlar kullanmaktadır. İş, okul, tatil ve hatta alışverişler için dahi kişisel araçlara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu yoğun kullanım da araçların hasar alma ihtimalini ve sıklığını arttırmaktadır. Sıklıkla karşılaşılan bu durumda deneyimli firmalara başvurulması hasarın sorunsuz bir şekilde halledilmesi için kilit önemdedir.

Kardeşler Oto Kaporta & Boya isimli firmamız araçlarınızla ilgili çeşitli problemlerde en iyi şekilde hizmet vermektedir. Firmamızın hizmet verdiği alanlar arasında boyasız göçük düzeltme, boya koruma, pasta cila uygulaması ve kaporta işlemleri yer almaktadır. Bu hizmetleri tam teknik bilgisi olan deneyimli personellerimiz vermektedir. Araçlarınızla ilgili işlemlerimizde ilk önceliğimiz araçlarınızın değerini korumaktır. Bu yaklaşımımızla tüm hizmetlerimizi başarılı ve kusursuz bir şekilde sonuçlandırıyoruz. Araçların gündelik hayatın devam etmesi için kilit önemde olduğunun bilincinde olarak tüm hizmetlerimizi hızlı bir şekilde sonuçlandırmaya çalışıyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımımızla bu sektörde daha iyi hizmet vermek için kendimizi geliştirmeye ve yenilemeye gayret ediyoruz.

İstanbul oto servis ve tamirhane sektöründe faaliyet gösteren firmamız, hizmetlerine yoğun bir şekilde devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini öncelik haline getirerek tüm çalışmalarımızı yürütüyor ve sonuçlandırıyoruz. Araçlarınız ile ilgili tüm sorunlarınızda firmamıza uğrayabilir ve deneyimli ekibimizden gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Merhaba

Bayram Tatili nedeni ile firmamız bayram boyunca hizmet vermemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
İstek ve arzularınızı [email protected] mail adresinden iletebilirsiniz.

İyi Bayramlar