• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kardeşler Otomotiv Yol Yardım

Adres :

Yeni Mah İsmet İnönü Cadde No: 146 /a Bilecik Bozüyük Bilecik » Bozüyük

Sektör :

Yetkili Kişi :

Savaş Sukavıstğı

E-Posta Adresi :

kardesleroto_11@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 745 01 11

Whatsapp 2:

0 (530) 839 01 11

Whatsapp 3:

0 (546) 647 99 21

Özel aracınızla yola çıkmadan önce mutlaka araç kontrollerini gerçekleştirmeli, araçta bir eksik olmadığından emin olmalısınız. Aracınızı bakımdan geçirmeli, lastiklerini, yağını, suyunu, yakıt ve mekanizma kontrollerini gerçekleştirmelisiniz. Aksi takdirde şehir içinde veya şehir dışında araç kullanımı sırasında arızalar ile karşılaşabilir ve aracın beklenmedik bir anda kullanılmaz hale gelmesi gibi bir sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda aracın bulunduğu yerden kurtarılması için de yol yardım hizmetleri alınması gereklidir. Yol yardım hizmeti çekici adı verilen araçlar ile hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.

Kardeşler Otomotiv Yol Yardım işletmesi olarak Bilecik Bozüyük ilçesinde gerçekleştirdiğimiz hizmetler ile günün 24 saati sizlere hizmet sunuyoruz. Bu nedenle Bilecik yol yardım hizmetleri konusunda en çok tercih edilen işletme olarak güvenli, hızlı ve kaliteli bir hizmet sağlıyoruz. Şehir içi trafiğinde veya şehirlerarası trafikte sıkıntı yaşayan araçlarınız için hızlı bir şekilde firmamıza ulaşarak, tek bir telefonla oto kurtarma hizmeti talep edebilirsiniz. Firmamız en hızlı şekilde bulunduğunuz noktaya ulaşır, aracınızı güvenli bir şekilde çekici araçlara yükleyerek, istediğiniz noktaya ulaşımını gerçekleştirir.

Firmamız sayesinde almış olduğunuz bu güvenli hizmet ile birlikte isterseniz araçlarınızı sadece arıza halinde kurtarmak değil farklı hizmetler de alabilirsiniz. Örneğin, aracınızın uzak bir noktaya nakledilmesi için taşınmasını istediğinizde de firmamıza başvurarak hizmet talep edebilirsiniz. Hangi türde hizmet talep ederseniz edin her zaman uygun fiyatlı, güvenli ve standartlara uygun bir şekilde firmamız üzerinden hizmet almanız mümkündür.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR