• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kardeşler Spot

Adres :

Yeşiltepe Mahallesi 56/2a Sokak No: 12 İstanbul » Zeytinburnu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hikmet Kara

E-Posta Adresi :

maraslihikmet@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 968 63 73

Whatsapp 2:

0 (535) 821 65 87

İkinci el eşya alımı ve satımı yapan Kardeşler Spot birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız yılların deneyimine sahip uzman bir ekiple sizlere hizmetlerini ulaştırmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz hizmetleri sizlere eksiksiz bir şekilde ve profesyonel olarak sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini prensip edinmiş bir firma olarak sizlere kaliteli hizmetler sunmaktayız. Hitap ettiğimiz geniş müşteri kitlesiyle de verdiğimiz hizmet kalitesini tescillemekteyiz. Geniş yelpazede sizlerin talep ve beklentilerine karşılık vermekteyiz.

İstanbul spot ikinci el eşya sektöründe verdiğimiz hizmetlerle bölgemizde önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Ticari kazancın ötesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını dikkate alarak en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Alım satım işlemlerinde; baza, koltuk, oturma grubu, beyaz eşya, dolap ve daha pek çok ürünü kapsamaktadır. Firma olarak sizlere sattığınız ürünler için değerinde fiyatlar vermekteyiz. Sizlerin satışına sunduğumuz ürünleri de değerinde vermekteyiz. Her daim sizlere daha iyi hizmetler sunmak adına sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip etmekteyiz.

Her aşamada müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Kurulduğumuz ilk günden beri verdiğimiz hizmetlerle sektörde ve bölgemizde önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Hitap ettiğimiz müşteri kitlesine uygun olarak makul fiyatlar sunmaktayız. Kaliteli hizmetleri uygun fiyatlarla bulabileceğiniz ideal bir adres olarak sizlere ilk günden beri hizmet vermekteyiz. Her defasında verdiğimiz hizmet kalitesini yükselterek hitap ettiğimiz müşteri kitlesini de daha genişletmekteyiz. Uzman ve deneyimli bir ekiple sizlere profesyonel hizmetler sunmaya devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler