• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karınca Pet Market Buca

Adres :

İsmail Sivri Bulvarı No: 105/a Kozağaç / Buca İzmir İzmir » Buca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mahmut Özlahlan

E-Posta Adresi :

karincapetmarket@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 383 19 05

İzmir evcil hayvan sektöründe yer alan firmamız ara vermeden hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Firmamız tarafından sunulan bütün hizmetler yüksek kalite içermektedir. Kaliteli hizmetlerimizden hiçbir zaman için taviz vermiyoruz ve kalitemizi daima ön planda tutuyoruz. Başarımızın en büyük kanıtı olan kaliteli hizmetlerimiz müşterilerimiz tarafından da takdir kazanıyor. Müşterilerimizin yorumları ve memnuniyetleri bizler için büyük önem arz ediyor. Siz değerli müşterilerimizim memnuniyetini kazanmak adına yorumlarınızı dikkate alarak hareket ediyoruz. Bulunduğumuz konuma müşterilerimiz sayesinde ulaştığımızı düşünüyoruz.

Evcil hayvan sektörü sıradan bir sektör değildir. Hayat arkadaşlarımızın bütün ihtiyaçlarını karşılayan firmamız büyük kolaylıklar vaat ediyor. Hayvanlarımızın ihtiyaçları en başarılı şekilde gerçekleştirilerek sorunsuz bir yaşam sağlanıyor. Uzun yıllardan beri hizmet sunduğumuz evcil hayvan sektörüne dair bütün ayrıntıları biliyoruz tecrübemiz ile ayrıntıları harmanlayarak karşınıza çıkartıyoruz. Donanımlı bir firma olmanın bütün farkını sizlere yansıtarak güveninizi kazanıyoruz. Müşterilerimiz ile aramızda kurduğumuz güven bağı sayesinde her geçen gün hedefimize biraz daha yaklaşıyoruz. Hedefimiz evcil hayvan sektöründe öncü firma olabilmektir, öncülüğün gerektirdiği bütün koşulları bünyemizde barındırdığımıza inanıyoruz.

Evcil hayvan sektörü oldukça geniş bir sektördür, sürekli yenilikler meydana gelmektedir. Firmamız söz konusu yeniliklerin takibini yapıp kullanıyor. Yenilikçi bakış açımız ile daha fazla sayıda müşterimize hitap ediyoruz. Hizmetlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi almak ve talepte bulunmak için firmamızın internet sitesinde yer alan numara ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR