• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kariyer Vip Etlik Kurs

Adres :

Aşağı Eğlence Mah. Mimarlar Sok. No: 29/a Etlik Ankara » Keçiören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gökhan Tolga Saluk - Gönül Yıldız

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 541 46 56

Whatsapp 2:

0 (541) 286 02 88

Kariyer Vip Etlik Kurs, Ankara eğitim sektöründe hizmet veren birmilyon.com ailesinin bir üyesidir. Eğitim bir ülkenin geleceğidir ve genç bireyleri geleceğe hazırlayan altın anahtardır. Pek çok şey olmasa da olurken eğitimin olmadığı bir hayat söz konusu değildir. Çünkü bir kişi değişir ve bütün dünya da değişir. Daha iyi bir hale gelirken de gelecek ise de daha aydınlık olur. Bizlerde bu yolda genç bireylerin yanında olmaktayız. Ne yapmak istediklerine kadar verecekleri bu yolda nasıl ilerleyebilecekleri ve sınav maratonunda da nasıl bir yol izlemeleri hakkında destek olmaktayız. Eğitim en özel halini öğrencilere sunabilmek içinde gece gündüz demeden çalışmaktayız.

Kursumuz bünyesinde LGS hazırlık kursları bulunmaktadır. İlköğretimin tamamlanması ile de liseye geçmek için girilen bu sınavda konular anlatılarak soru çözümleri ile de pekiştirilerek sınava hazırlanmaları için hizmet vermekteyiz.

Liseden sonra ise geleceğe büyük bir adım olan üniversiteye sıra gelmektedir. Bu süreçte sadece sınava hazırlıkta değil süreç hakkında bilgiler vererek öğrencileri de hedefleri olan bölümlere karar vermeleri ve tercih süreçlerinde de her zaman yanlarında olmaktayız. Üniversite hazırlık ve TYT kurslarımız ile de geleceğe emin adımlar ile ilerleyebilirsiniz.

Ayrıca özel matematik kursu seçeneğimiz ile de matematikteki eksik konularını çocuklar tamamlayabilirler. Matematik dışında da fizik, coğrafya derslerinde de kurslarımız bulunmaktadır. Sadece eğitim veren bir kurs değiliz. Ülkemizin geleceğinin yetişmesi içinde çalışan bir ekibiz. Daha detaylı bir bilgi almak için bizi arayın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR