• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karmen Klima

Adres :

Memur Evleri Mah.yavuz Cad.halim Bakışlı Apt No: 7/d Muratpaşa Antalya Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uğur Kartal -gökhan Cicimen

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

karmenklima@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 189 64 15

Whatsapp 2:

0 (544) 860 73 14

Whatsapp 3:

0 (553) 189 64 15

Whatsapp 4:

0 (544) 860 73 14

Karmen Klima

Müşterilerimiz ile birlikte kurmuş olduğumuz Karmen Klima ailesi temelde güven prensibine dayanmaktadır. Müşterilerimiz olmadan inşa edemeyeceğimiz bu aileyi oluşturmak firmamız için oldukça uzun yıllara mal olmuş olabilir. Ancak firmamız gelmiş olduğu yerden oldukça memnun ve mesut bir şekilde hizmetlerine devam etmekte Karmen Klima ailesini koruyabilmek için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.

Müşterilerimizin eksiksiz bir şekilde ihtiyaçlarının karşılanması neticesinde de müşterilerimizin firmamız için sahip olduğu güven duygusunda büyük ölçüde bir artış yaşanmakta ve sürekli olarak hizmetlerimiz için firmamızı tercih etmeye devam etmeleri sağlanabilmektedir. Bu sayede firmamızı sürekli olarak her geçen sene büyük işler yapmakta olan ve daha da büyüyen bir firma konumuna getirebilmekteyiz. Siz de hizmetlerinizin tam manası ile karşılanabilmesi ve ihtiyaçlarınızın eksiksiz bir şekilde muhatap bularak giderilebilmesi için firmamızı tercih edebilirsiniz.
Kurucu ilkelerimiz arasında, değişime ve gelişime açık olma, müşteriye güven verme, sektörde öncü ve yenilikçi olma, ekip çalışmasına önem veren, istikrarlı ve kaliteye önem vermek gibi unsurlar yer almaktadır. Bu ilkelere bağlılığımız firmamızı diğer rakiplerine göre, saygın, marka değeri olan, teknolojik gelişmelere açık ve insan ilişkilerine önem veren bir pozisyonda bulunmasına her geçen gün katkı sağlamaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR