• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karşıyaka Game Center Parti Evi

Adres :

Tuna Mah.1711 Sokak No: 11/a Karşıyaka İzmir İzmir » Karşıyaka

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Yılmaz

E-Posta Adresi :

ahmetravo@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 743 40 59

Whatsapp 2:

0 (532) 743 40 59

Eğlence sektörü içerisinde hizmete başladığımız tarihten bugüne kadar, sektörün gereklerini en iyi şekilde yerine getiren firmamız, uzun yıllar bu çizgide ilerleme hedefinde faaliyetlerine devam etmektedir. Bu doğrultuda müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetin kalitesinden hiç ödün vermemiş olmakla birlikte ilerleyen her gün daha kaliteli hizmetler sunmak için çaba göstermekteyiz. Firmamızın alanında tecrübeli, deneyimli ve de güler yüzlü personeli, etik iş ahlakı ve müşterilerimize sunmuş olduğumuz güven ile eğlence sektöründe bulunan öncü firmalardan biri olarak görev yapmaktayız.

Firmamızın iş ahlakı çerçevesinde belirlemiş olduğu misyonları, sektörün canlanmasını sağlayarak hizmet kalitesini arttırmak, uygun fiyat avantajı ile üstün nitelikteki hizmetimizin faaliyet alanını genişletmek ve müşterilerimize her daim güvenilir bir hizmet sunmak şeklinde yer almaktadır. Misyonları doğrultusunda İzmir eğlence sektörü içerisinde yer alan firmamız, diğer rakip firmalar içerisinden kolaylıkla ayrılmaktadır.

Firmamız, eğlence sektörünün tüm gereklerini karşılamak amacı ile çevresel ve teknolojik gelişmelere uyum sağlamakla kalmayıp aynı zamanda misyonları ve hedefleri arasındaki dengeyi de gözeterek dengeli bir büyümeyi gerçekleştirmektedir. Zira sektörde uzun yıllar var olmayı hedefleye firmamızın bu doğrultuda müşterilerinden aldığı olumlu geri dönüşler, gelecek için oldukça önemli değerleri oluşturmaktadır. Nihai olarak firmamızın vizyonlarını ise daha geniş bir kitleye daha kaliteli hizmet olanağı ile faaliyette bulunmak, firmanın kâr dengesini gözetmek ve tüm bu politikaları gerçekleştirirken ise çizgisinden taviz vermemek firmamızın değer verdiği unsurlar içerisinde bulunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR