• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kartal Garaj

Adres :

Hadımköy Mah. Abdül Ezel Paşa Cad. No: 188/a İstanbul » Arnavutköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cem Yıldız

E-Posta Adresi :

cemyildiz00@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 008 19 03

İstanbul gibi büyük bir şehirde en önemli ihtiyaçlardan bir tanesi ulaşımdır. Çeşitli ulaşım yolları var olmasına rağmen, kara yolu en çok tercih edilen ulaşım yolu olmakta ve araçlar ile sağlanmaktadır. Araçlarımız ulaşımdaki en büyük yardımcılarımız olup, gösterdikleri performans bizler için oldukça önemlidir. Araçlarımızın daima üst seviye performans gösterebilmeleri için düzenli aralıklarla bakımı sağlanmalı, temizlikleri yapılmalı ve en ufak arızalar bile anında tamir edilmelidir. Bu konuda yardımınıza koşan firmamız, araçlarınıza ihtiyacı olan tüm uygulamaları gerçekleştirebilecek donanımı ile İstanbul oto servis ve tamirhane sektöründe yerini almış bulunmaktadır.

Sektörde uzun yıllardır sürdürdüğümüz çalışmalarımız ve güçlü altyapımız ile servisimize gelen her aracı performans ve görünüm açısından iyileştirmeyi rahatlıkla başarabilmekteyiz. Araçlarınızın elektrik ve mekanik servisleri ile birebir ilgilenmek olup oto tamir, boya, hasar onarımı, arıza tespiti ve daha birçok hizmeti siz değerli müşterilerimizle buluşturmaktayız. Her araç severin içinde olan aksesuar tutkusunu da oldukça önemseyen firmamız, her marka ve modele uygun aksesuar satışları ile de büyük beğeni toplamayı başarmaktadır.

Sürüş konforunuzu ve araç güvenliğinizi arttırmayı kendine amaç edinmiş firmamız, uzman kadrosu ile tüm çalışmalarını profesyonellikle yürütmektedir. Araç sahipleri olarak, sizlerin araçlarınızı emanet etme konusundaki kaygılarınızı anlayışla karşılıyor ve deneyimli ustalarımız, başarılı çalışmalarımız ile sizlere güvenilir hizmet sunmaya çabalamaktayız. Sektördeki gelişmelere asla kayıtsız kalmayarak değişen ve gelişen teknolojinin sıkı takipçisi oluyor, alt yapımızı daima güçlendiriyoruz. Sizler de daha keyifli bir araç kullanma deneyimi yaşamak isterseniz, işletmemizi mutlaka ziyaret etmenizi önermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR