• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karya Güvenlik

Adres :

Gireniz Caddesi Kelekçi Mahallesi No: 4/b Acıpayam / Denizli Denizli » Acıpayam

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emre Türk

E-Posta Adresi :

emre_511_@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 064 93 20

Whatsapp 2:

0 (532) 064 93 20

Günümüz şartlarında ev ve iş yerlerinizin güvenliği tam anlamıyla sağlamanız gerekir. Ne zaman ne olacağını bilemediğiniz için önleminizi önceden almalısınız. Ev ve iş yerlerinizin güvenliğini sağlamak için tercih edeceğiniz firmayı özenle ve dikkatle seçmelisiniz. Çünkü alacağınız hizmetin eksiksiz ve kusursuz olması sizin güvenliğinizin de eksiksiz ve kusursuz olması demektir. Karya Güvenlik ailesi olarak Denizli elektronik sektöründe sizlere yüksek kalitede güvenlik sistemlerimizle hizmet veriyoruz. Sektörde hizmet vermeye başladığımız günden bu yana kalitemizden ödün vermeden çalışmalarımızı gerçekleştirdik ve bugünden sonra da aynı özenle kaliteli çalışmalar gerçekleştirmeye, değerli müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarınıza en doğru çalışmalarımızla çözüm sunmaya devam edeceğiz.

Güvenlik sistemlerinin kurulumu, tamiri, bakım ve onarımı firmamızda bulunan uzman ekipler tarafından gerçekleştirilirken alarm sistemlerinin kurulumu, tamiri, bakım ve onarımı da firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Aynı zamanda bilgisayarlarınızın marka ve modeli ne olursa olsun uzman ekibimiz bilgisayar tamiri, bakım ve onarımı da yapmaktadır. Sizler bu çalışmalarımız arasından ihtiyacınız olan hizmeti yüksek kalitede ve uygun fiyatlarla almak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilir ve bu hizmetlerden eksiksiz olarak faydalanabilirsiniz.

Değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmak için sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ediyoruz. Bu yenilikler doğrultusunda kendimizi ve çalışmalarımızı geliştiriyoruz. İşimizi seviyoruz, özenle ve dikkatle yapıyoruz. Sizler de ev ve iş yerlerinizin güvenliğini eksiksiz olarak sağlamak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR