• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kasımetin Boutique Kuaför

Adres :

600 Sok No 11/a Osmangazi Bayraklı İzmir İzmir » Bayraklı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kasım Dağbakan - Metin Dağbakan

E-Posta Adresi :

by_casm@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (537) 591 35 94

Whatsapp 2:

0 (532) 171 39 69

İzmir kuaför sektörünün güvenilir ismi olarak çalışmalarımızı gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Bayraklı üzerinde bulunan salonumuzda değerli müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda en özel çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Erkek bakım üzerine verdiğimiz hizmet içerisinde müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Değerli müşterilerimizin memnuniyetini sarsmamak adına çalışmalarımızda hata yapmamaya dikkat ediyoruz.

Erkek müşterilerimiz için profesyonel hizmetler gerçekleştiriyoruz. Saç kesimi, saç boyama, saç bakımı, saç tasarımı, cilt bakımı, sakal ve bıyık bakımı, manikür ve pedikür gibi çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bununla beraber medikal ayak ve el bakımı, mantar tırnak bakımı, batık tırnak bakımı, çatlak topuk bakımı, diyabetik tırnak bakımı ve nasır bakımı gibi çalışmalarımızı da gerçekleştiriyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda uzman ekibimiz ile bu çalışmaları kalite standartları içerisinde gerçekleştirirken uygun fiyatlarla çalışmayı da ihmal etmiyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz gibi müşterilerimize sağlıklı hizmet sunmayı da önemsiyoruz. Kullandığımız malzemeler ve yöntemlerimizle müşterilerimizin sağlığını güvende tutuyoruz. Çalışmaları profesyonel ekibimiz yaptığı için eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Kendimizi geliştirerek bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da aynı kalitede hizmet sunmaya gayret ediyoruz. Sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ediyoruz. Bu yenilikler doğrultusunda kendimizi ve çalışmalarımızı geliştirmeye özen gösteriyoruz. Güler yüzlü, samimi, dürüst, yeniliğe açık, takım ruhuna sahip, iş disiplinini ön planda tutan, işine ve çevresine karşı saygısını koruyan ekibimizle birlikte çalışmalarımızı gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR