• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kassap Ankara

Adres :

Altınpark Mahallesi Malazgirt Caddesi No 42 Ankara » Altındağ

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakan Başoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

orhanbilsel91@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 418 53 60

Kassap Ankara olarak ;ankara altındağ alo paket et siparişi,ankara altındağ alo paket sipariş alan kasap,ankara altındağ helal kesim kurbanlık satışı,ankara altındağ kıyma çekim hizmeti,ankara altındağ kendin pişir kendin ye,ankara altındağ hazır köfte satışı,ankara altındağ kilo ile köfte satışı,ankara altındağ adaklık kurbanlık satışı,ankara altındağ kurbanlık kesim hizmeti,ankara altındağ şarküteri ürünleri satışı, vb alanda hizmet vermekteyiz.

Kassap Ankaraolarak, yıllardır süregelen iyi hizmet ve yüksek kalite anlayışımız ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olmaktan gurur duymaktayız.Ankara Altındağ’da bulunan işletmemiz ile yüksek kalitemizden ödün vermeden hizmetlerimizi en makul fiyata sizlerle buluşturuyoruz. Alanında profesyonel ve tecrübeli kasaplarımız ve güler yüzlü dükkan kadromuzla, çeşitli et ve et ürünlerini siz saygıdeğer müşterilerimize ulaştırmaya devam ediyoruz.

Nezih mekanımızla,Kassap Ankaraolarak, sizleri şubemizde ağırlıyor ve buradan mutlu bir şekilde ayrılmanız için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Et ve et ürünleri çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz. Genç ve dinamik firma kadromuz; sizleri nazik bir şekilde ve özenle karşılayarak, yüksek kalite standartları çerçevesinde sizlere en güzel ve en hızlı hizmeti sağlamaktadır. Bu şekilde alanında lider ve önder firma olma yolunda emin adımlarla yol alanKassap Ankara,et ve et çeşitleriyle göz dolduruyor. Şarküteri ürünleri çeşitleriyle hizmetinizde olmaktan gurur duyuyoruz.

Müşteri memnuniyeti konusunda çok titiz olan firmamız, sizlerin olumlu ve olumsuz yorumları ve eleştirileri sayesinde her geçen gün kendini daha kaliteli ve daha güzel hizmet standartlarına taşımaya devam ediyor. Zengin et ve et ürünleri çeşitlerimiz, soğuk içecek ve meşrubatlarımız ve şarküteri ürünlerimizleAnkara AltındağKasap Et Market ve Şarküte hizmetimizlesiz değerli ve pek saygıdeğer misafirlerimizin hizmetinizde olmaktan çok gururluyuz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR