• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Katkay Sıhhi Tesisat

Adres :

Atatürk Mahallesi 1039 Sokak No : 2/b Selçuk İzmir İzmir » Selçuk

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsa Katkay

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 283 28 58

Whatsapp 2:

0 (539) 955 80 52

Katkay Sıhhi Tesisat, sıhhi tesisat alanında önder firmalarda birisi olarak İzmir Selçuk içerisinde hizmet vermeye devam ediyor. Alanında yetkin sıhhi tesisat çalışanları ile uluslararası kalite standartları çerçevesinde hizmet vermekte olan firmamız, müşteri memnuniyetini kendisine düstur edinmiş profesyonel teknik çalışma kadrosu ile alanında zirveye oynamaktadır. Firma olarak müşterilerimizden aldığımız yüce güç doğrultusunda giderek kendimizi geliştirmeyi ve yüksek kalitemizden ödün vermemeyi kendimize gaye ve ilke edinmiş bulunmaktayız. Firma olarak amacımız; marka imajımızı daha yüksek seviyelere çıkarmak ve kalite standartlarımızı korumaktır.

Sıhhi tesisatı onarımı, sıhhi tesisat işleri, kombi bakım servisi, su kaçak tespiti, kalorifer petek temizleme işleri, kanal açma işlemleri, fayans seramik işleri ve inşaat dekorasyon konusunda yetkin ustalarımız ile çalışma saatleri içerisinde bizlere ulaşabilir, tesisat işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında uzman ekibimiz, sizlere olabildiğince hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için bütün gücüyle çalışmalarına devam etmektedir.

Ayrıca tesisat ürünleri konusunda kusursuz bir ekipman içeriğine sahip olan firmamız, gelişen teknoloji ve modern çağ koşulları kapsamında sürekli olarak kendini yenilemektedir. Katkay Sıhhi Tesisat, güvenilir ve müşteri odaklı çalışma tutumu ile sektöründe öncü bir firmadır. Katkay Sıhhi Tesisat, sürekli olarak yerli ve milli ekonomiye de destek olmakta ve sektöre taze kan olmaya devam etmektedir. İzmir Selçuk Sıhhi Tesisat İşleri şubemizle kıymetli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR