• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kaya Ayakkabı

Adres :

Çarşı Mahallesi 1817. Sokak45010 Manisa Şehzadeler No: 47-a Manisa » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Osman Kaya- Meryem Kaya

E-Posta Adresi :

osmankaya415@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 501 86 23

Whatsapp 2:

0 (543) 501 86 23

Kaya Ayakkabı olarak Manisa Şehzadeler ayakkabı mağazası,Manisa Şehzadeler ayakkabı satışı,Manisa Şehzadeler çocuk ayakkabı satışı,Manisa Şehzadeler ortapedik ayakkabı satışı,Manisa Şehzadeler spor ayakkabı satışı,Manisa Şehzadeler hastane ayakkabı modelleri,Manisa Şehzadeler hastane ayakkabısı satışı,Manisa Şehzadeler hastane ayakkabısı satan yerler,Manisa Şehzadeler hastane ayakkabı fiyatı,Manisa Şehzadeler hastane spor ayakkabısı,Manisa Şehzadeler hastane terliği,Manisa Şehzadeler sağlıkçı terliği fiyatı,Manisa Şehzadeler ortopedik hastane ayakkabısı, vb alanda hizmet vermekteyiz.

Firmamız içerisinde yer alan ekibimiz eğitimlerini almış ve bu alanda hizmet vermeye yetkin kişilerden oluşmaktadır. Bilgi ve tecrübelerini yıllardır konuşturan firmamız sizin için en hızlı ve en doğru çözümlerin oluşturulması için çabalıyor.

İşimize ve müşteri memnuniyetine vermiş olduğumuz özen ve önem ile birlikte bu alanda size en hızlı hizmeti sunuyoruz. Hızlı bir şekilde size dönüş yapıyor ve acil durumlarınız için en ideal çözümü sunuyoruz. Uzun yılından bu yana değişmeyen kalitesi ile Kaya Ayakkabı sektörünün öncüsü olmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR