• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kaya Tesisat ( Karabük Alo Sıhhi Tesisat Ustası )

Adres :

- Karabük » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammet Kaya

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 504 19 80

Kaya Tesisat (Karabük Alo Sıhhi Tesisat Ustası) firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Karabük tesisat ve bakım onarım sektöründe hizmet veren Kaya Tesisat ekibi olarak sizlere tüm tesisat sorunlarında yardımcı olmaktayız. Firmamız hizmet verdiği çevrede ileri gelen firmalardan birisidir. Firmamız gördüğünüz her binada olan sıhhi tesisat işlerini yapmaktadır.

Firmamız yaptığı her işteki başlıca hedefi uzun vadeli ve güvenilir bir hizmet vererek siz müşterilerimizi memnun etmektir. Bu sebeple firmamızda çalışan her kişi işinde gerekli yeterliliğe sahip, gerekli eğitimi almış, deneyimli ve çalışkan insanlardır. Bu sayede malzeme kalitemizin ve işçiliğimizin üst düzey olmasıyla birlikte çalışmalarına devam etmektedir. Verdiğimiz hizmette disiplinli ve planlı bir şekilde çalıştığımız için de sorunuzu en kısa sürede ve en güvenilir şekilde çözmekteyiz.

Firma olarak tüm tesisat türlerinde hizmet vermekteyiz bunlar; kalorifer tesisatı, su tesisatı, kat kalorifer tesisatı, doğalgaz tesisatı ve su kaçağı tespiti yapmaktayız. İşinde usta çalışanlarımız yaptığı keşif çalışmaları ile binanıza en uygun şekilde işlem yapmaktayız. Siz müşterilerimiz memnuniyeti için en uygun fiyat politikası ile çalışmalarımızı sürdürmektedir. Bu politikasında da taviz vermemektedir. Acil tesisat durumlarında da hızlı bir şekilde de kullandığımız yüksek teknolojili termal kameralar ile hemen tespit yapıp sorunun çözüm sürecine başlıyoruz. Hızlı ve sağlam hizmet için bize ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR