• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kayabaşı Sıhhi Tesisat

Adres :

- Düzce » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Furkan Kayabaşı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 733 49 34

Kayabaşı Sıhhi Tesisat firmamız birmilyonnokta.com üyesi olarak Düzce merkezde faaliyetlerine devam etmektedir. Bizler her zaman hayatın merkezinde yer alıyor, bu nedenle bütün yapıların olmazsa olmazları arasında yer alan tesisat alanında hizmet veriyoruz. Tesisatlar evlerin, işyerlerinin, binaların, fabrikaların ve diğer bütün yapıların en temel parçalarıdır.

Bir yapının yalnızca tesisata sahip olması yetmez. Aynı zamanda kaliteli, sağlam çalışan bir tesisat sistemine sahip olması gerekir. Bu noktada firmamız Düzce tesisat ve bakım onarım sektörünün en çok tercih edilen ve en fazla tavsiye edilenlerinden birisidir. Bizler her zaman önceliği müşteri memnuniyetine veriyor, memnuniyetinizi daima en üst seviyede tutmak adına özveriyle çalışıyoruz.

Tesisat alanında deneyimli, bilgi birikimi yüksek ve özverili bir ekiple çalışıyoruz. Uzman ekibimiz her gün yeni gelişmelerin olduğu alanı yakından takip etmekte, daima en güncel veriler ve en modern sistemlerle birlikte çalışmaktadırlar. Tamir, bakım ve onarım taleplerini kusursuz şekilde karşılayan firmamız uygulamalarıyla yaşam alanlarının konforunu ve kullanışlılığını arttırmaktadır.

Üstün işçilik Kayabaşı Sıhhi Tesisat’ta yeni nesil makinalar ve ekipmanlarla birleşmektedir. Bu sayede uygulamalarımızda arıza tespitlerini noktasal olarak ve çok hızlı tespit ediyoruz. Deneme yanıma yöntemlerinin aksine kusursuz sonuçlar üretiyoruz. Doğalgaz tesisat işleri, sıhhi tesisat işleri, yerden ısıtma sistemleri, güneş enerjisi kurulumu, petek temizleme, kat kalorifer sistemleri ve çok daha fazlasını en uygun fiyat avantajlarıyla sürdürüyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR