• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kayı Kostüm

Adres :

Türkmenbaşı Mah. Ertuğrul Gazi Cad. No: 80/9 ( Hanlı Pazar ) Bilecik » Söğüt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Çetin İkiz - Recep İkiz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 717 06 80

Whatsapp 2:

0 (546) 476 61 06

Kayı Kostüm firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Bilecik giyim sektöründe hizmet veren firmamız Kayı Kostüm firması adı ile hizmet sunmaktadır. Sizlere sunduğumuz hizmetler anma törenlerinde, filmlerde ya da bunun gibi organizasyonlarda giyilmek üzeri isteğe bağlı kostüm satışı veya kiralanmasıdır. Firma olarak müşteri memnuniyeti bizim için en önemli unsur olduğu firmamızda size karşı dürüst ve güvenilir bir hizmet sunmak için çalışmaktayız. Müşteri odaklı çalışan firmamız da her yaştan kadın ve erkek için kostüm sağlanabilmektedir.

Müşteri odaklı çalışan firmamız da sizlere sunulan tüm ürünler en son kalite malzemelerden işinde gerekli eğitimi almış kişiler tarafından yapılmaktadır. Bundan ötürü ürünlerimiz güvenilir ve uzun ömürlü ürünlerdir. Firmamızda çalışan tüm arkadaşlarımız alanında gerekli deneyime sahip ve güler yüzlü insanlardır. Bu sebeple sizin istek ve taleplerinize en doğru şekilde cevap verebilecek insanlar firmamızda çalışmaktadır. Firmamız müşterilerine sağladığı kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti sayesinde hizmet verdiği çevrede oldukça popüler ve tanınan bir firma haline de gelmiştir.

Müşteri odaklı çalışan firmamız da sizlere sunulan tüm ürünler sizlerin isteği doğrultusunda en uygun fiyatlar ile kiralanabilir veya satılabilmektedir. Sizde firmamızın sizlere sunduğu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız firmamıza gelebilirsiniz ya da diğer irtibat yollarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR