• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kaymak Tarım Ticaret

Adres :

Sarımazı Mahallesi 41017 Sokak No: 12/z1 Ceyhan/adana Adana » Ceyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tayyib Güven

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

tayyibg1@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 455 27 67

Adana tarım hayvancılık sektöründe kurmuş olduğumuz Kaymak Tarım Ticaret siz değerli müşterilerimize, tarım sektöründe ihtiyaç duyduğunuz tohum, gübre ve zirai ilaç gibi ihtiyaçlarınızı eksiksiz temin edebileceğiniz bir ortam sunuyoruz. Gübre ithalatı ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermek üzere tecrübeli kadromuz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Firmamız, gelişen ve değişen gübre çeşidi ihtiyacını göz önünde bulundurarak ithal ettiği gübre ve hammaddelerin yanı sıra farklı gübre üretimlerinde de faaliyet göstermektedir.

İlerlediğimiz bu yolda hedefimiz, yenilikleri takip edip bulunduğumuz sektörde öncü olmak, müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak ve yeni ürünler sunmak ve yaptığımız işlerde her zaman en iyisi olmaktır. Müşterilerimize kalite ve sağlık açısından daha kontrollü hizmet vermek amacı ile günden güne kendimizi ve mevcut sistemimizi geliştirerek işimizi yapmaktayız.

Çalışanlarımıza içinde bulunduğumuz sektörün en ii sosyal, mesleki, donanımsal ve bilgi paylaşımını destekleyen koşulları oluşturacak, müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tuttuğumuz ve geldiğimiz seviyeyi sürekli kılarak, teknoloji ve kalite açısından müşterilerimize en yüksek faydayı sağlamaktayız.

Tarımda kalıntısız meyve ve sebze üretimi içini biyolojik bitki koruma ve bitki besleme alanlarında teknolojik yenilikleri de takip ederek, eş zamanlı olarak ülkemiz koşullarına uygun bir şekilde siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Biz doğaya saygılı, yenilikçi ve büyümeye odaklı bir firmayız. Sizlere sunduğumuz ayrıcalıklardan yararlanmak isterseniz profesyonel satış ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR