• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kaynak Oto Lastik

Adres :

Karadurmuşlu Yolu Üzeri Özava Bitişiği Kırıkhan/hatay Hatay » Kırıkhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Uçar

E-Posta Adresi :

ucara860@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 219 02 37

Hatay oto lastik ve jant sektöründe tercih edeceğiniz firmayı nasıl belirliyorsunuz? Sektörde bulunan firmalar arasında sizin için en güvenilir firma hangisi? Kaynak Oto Lastik ailesi olarak bu sektörde güvenle tercih ediliyoruz. Değerli müşterilerimizin memnuniyetini daima ön planda tutmak amacıyla müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bu alanda değerli müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda hareket ediyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini ve firmamıza olan güvenini sarsmamak adına çalışmalarımızda hataya yer vermiyoruz.

Uzun yıllar bu sektörün içerisindeyiz. Böylelikle yılların bilgi ve birikime sahibiz. Müşterilerimiz için bu sektörde en özel çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Lastik satışı, lastik montajı, lastik tamiri ve bakımı firmamız tarafından verilen hizmetler arasındadır. Aynı zamanda rot balast ve lastik jant değişimi servisimiz de bulunmaktadır. Kırıkhan üzerinde yolda kaldığınız ve lastik sorunu yaşadığınız sürece 7/24 ekibimizden yardım alabilirsiniz. Alanında uzman ekibimizle birlikte kalite standartları içerisinde çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımızı bugüne kadar başarıyla gerçekleştirdiğimiz gibi bugünden sonra da başarıyla gerçekleştirmek istiyoruz. Bunun için sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ediyoruz ve bu yenilikleri firma olarak uyguluyoruz.

Ekibimizin çalışkan, hızlı ve azimli yapıya sahip olmasıyla birlikte tüm çalışmalar kısa sürede tamamlanıyor. Aynı zamanda ekibimizin tüm üyeleri güler yüzlü, samimi, dürüst, güvenilir, işini severek yapan, işine ve çevresine karşı saygısını koruyan bireylerdir. Sizler de aracınız için kaliteli hizmet almak istiyorsanız firmamızla çalışabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR