• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kayseri K4 Yalıtım Ürünleri Ve Yapı Kimyasalları İmalat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

Adres :

Sultangazi Mahallesi İnce Su Organize San. 2.cad.no.23 İncesu Kayseri Kayseri » İncesu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Vehbi Tüfekçi-necmettin Hamdi Tüfekçi

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

k4yapi@nuovopor.com

Whatsapp 1:

0 (549) 601 01 50

Whatsapp 2:

0 (549) 601 01 50

Whatsapp 3:

0 (549) 603 50 50

Kayseri’nin İncesu ilçesinde hizmet veren Kayseri K4 Yalıtım Ürünleri Ve Yapı Kimyasalları İmalat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi olarak bizler yapı malzemeleri alanındaki tüm ürün ve malzeme ihtiyaçlarınızı karşılayan bir firma olurken aynı zamanda hizmet noktasında da ihtiyacınız olan çalışmaları ortaya koyabiliyoruz. Kurulduğumuz günden beri teknolojik gelişmelere ve hizmet verdiğimiz sektördeki bilgi birikimine bağlı olarak sürekli gelişmiş olan yapı malzemeleri ürünleri ve bu alandaki çalışmalarda kendimizi daha iyi noktalara getirerek sizlerin en iyi hizmeti aldığından emin olmanızı da sağlıyoruz.

Genç ve dinamik bir kadroyu bünyesinde barındıran Kayseri K4 Yalıtım Ürünleri Ve Yapı Kimyasalları İmalat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi olarak bizler profesyonel yaklaşımları tecrübeli bir şekilde kurumsal hizmetlerimiz bünyesinde eriterek sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Kayseri yapı malzemeleri sektöründeki en deneyimli firmalardan biri olarak her biri sektörün içinde kendini yetiştirmiş olan personelimizin birlikteliği ile en iyi sonuçları almanızı da mümkün hale getiriyoruz.

Tüm yapı malzemeleri konusunda destek alabileceğiniz Kayseri K4 Yalıtım Ürünleri Ve Yapı Kimyasalları İmalat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi firmamız aynı zamanda yalıtım ürünleri konusunda da ayrıca bir hizmet ve ürün anlayışını sizlere sunuyor. Firma olarak yaşam alanlarının ve çalışma alanlarının çok daha verimli ve izole yerler hale gelmesini sağlayacak olan yalıtım malzemeleri ile donatılmasında önemli bir rol oynuyoruz.

BENZER FİRMALAR