• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Keçi Sütü Çiftliği Şile

Adres :

Üvezli Köyü İstanbul » Şile

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emrah Açıkyıldız

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@kecisutuciftligi.com

Whatsapp 1:

0 (543) 453 38 02

Keçi Sütü Çiftliği Şile, birmilyonnokta.com üyesi olarak çalışmalarını sürdürüyor. İstanbul hayvancılık sektöründe verdiğimiz hizmet doğrultusunda sağlıklı süt ve süt ürünlerini satışa sunuyoruz. Günümüzde hazır olarak üretilen süt ve süt ürünleri doğal ürünlerle aynı faydayı sağlamıyor. Hazır ürünlerde lezzet farkı olduğu gibi kalite farklı da oluyor. Doğal besinlerin vitamin ve mineral değerleri daha yüksek oluyor. Bu nedenle doğal besinlerin tüketimi daha önemli oluyor.

Başta kemik gelişimi ve sağlığı için keçi sütünün tüketilmesi tavsiye ediliyor. Keçi sütü birçok fayda sağlıyor. Bu faydalardan yararlanmak isteyenlerin ise doğal ve besin değeri yüksek süt tüketmesi gerekiyor. Çiftliğimizde beslediğimiz keçileri doğal besinlerle besliyoruz. Hareket halindeki keçilerin düzenli olarak sağlık kontrolü yapılıyor. Aşıları tam olan keçiler herhangi bir katkı maddesi olmadan besleniyor. Bu sayede sağlıklı ve lezzetli süt veriyor.

Keçilerden toplanan sütleri doğrudan satışa sunduğumuz gibi çeşitli ürünleri yaparken kullanıyoruz. Çiftliğimizde doğallığı ön planda tutuyor, sağlığı korumak için doğal üretim yapıyoruz. Keçi sütü, yoğurdu, peyniri, tereyağı üretiliyor. Aynı zamanda çökelek üretimi de yapıyoruz. Özenle hazırlanan bu ürünler hijyen kuralları kapsamında paketleniyor. Ürünler paketlendikten sonra satışa hazır hale getiriliyor. Ürünlerimiz kaliteli ve lezzetli olduğu gibi sağlığa uygundur. Sizler de istediğiniz süt ve süt ürününü güvenle tercih edebilir, doğru ve uygun fiyata satın alabilirsiniz. Bizler kalitemizden ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR