• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kent Kuaför

Adres :

Atatürk Mahallesi Kutsal Sokak No: 1/3 Ankara » Sincan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Başpınar - Semra Yıkılmaz - Eşref Yıkılmaz

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (552) 792 33 97

Kişisel bakım ile yenilenmenize yardımcı olan ve kendinizi keşfetmenizi sağlayan Kent Kuaför, birmilyonnokta.com sitesinin üyesidir.

Toplumda çirkin kimse yoktur, bakımsız bireyler vardır. Bireyler kişisel bakım yaptıkça hem bedeni hem de ruhu tazelenir. Bu tazelik sayesinde zamanını daha aktif ve verimli geçirmektedir. Bunun yanında psikolojik bunalımları azalmakta, ruhi dinginlik elde etmiş olmaktadır. Bu yüzden kişisel bakım hem ruh hem de beden için gereklidir. Ancak gereken verim ve enerjiyi elde etmek için bu bakımı en doğru adreste yapmak gerekmektedir. Kent Kuaför olarak, en uygun ve kaliteli bakım hizmetini sizlere sunmaktayız. Bakım merkezimizde ihtiyacınız olan hemen hemen her bakımı yapmaktayız.

Ankara kuaför olarak, modern ve kaliteli kişisel bakım hizmetleri vermekteyiz. Alanında profesyonel eğitimli personellerimizle işlemlerinizi büyük bir hassasiyet ve özenle yapmaktayız. Müşterilerimizin istekleri bizim için son derece kıymetli olduğundan, bu istekler çerçevesinde işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Kuaför salonumuzda kişisel bakıma dair geniş hizmet seçeneklerimiz mevcuttur. Bunlar içerisinde; kirpik lifting işlemleri, kalıcı makyaj, ipek kirpik işlemleri, profesyonel saç boyama ve modelleri, porselen makyaj, gelin başı, gelin başı türban tasarımı vb. birçok hizmeti vermekteyiz.

Bireysel işlemler gerçekleştirdiğimiz için hijyene son derece önem vermekteyiz. Tek seferlik kullanılıp atılan ürünler kullanmanın yanı sıra devamlı kullandığımız ürünler dezenfekte edilerek tekrardan kullanılmaktadır. Müşteri sağlığı ve memnuniyeti bizim için son derece önemlidir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR