• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kerekliöz Cam Balkon

Adres :

Belkıs Mah. 8104 Sok. No: 40 Gaziantep » Şehitkamil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Kerekliöz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

alikereklioz468@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 255 39 65

Birmilyonnok.com üyesi olan firmamız Kerekliöz Cam Balkon, Gaziantep yapı inşaat sektöründe hizmet vermektedir. Firma olarak bilgi ve birikimlerimiz doğrultusunda bu sektörde hizmet vermekteyiz. Çalışmalarımızı özenle gerçekleştiriyor, değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunuyoruz. Cam balkon sistemi özellikle günümüzde yoğun ilgiyle karşılanıyor. Cam balkon sistemi sayesinde ev ve işyerlerindeki balkonlar daha kullanışlı bir hale getiriliyor.

Firma olarak bilgi ve birikim sahibi ekibimizle geniş kapsamlı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Vermiş olduğumuz hizmet doğrultusunda ev ve işyerleri için cam balkon çalışmaları yapıyoruz. Balkon ölçülerini alarak müşteri isteği doğrultusunda tasarımlarla cam balkon yapmaktayız. Cam balkon tasarımı, imalatı, montajı, tamiri ve bakımı özel ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Firma olarak aynı zamanda korkuluk ve sineklik üzerine de çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Korkuluk ve sineklik tasarımı, imalatı, kurulumu ve onarımı firmamız tarafından yapılmaktadır. Duşakabin tasarımı, imalatı, kurulumu ve tamiri üzerine de tecrübeli ekibimizle çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Sizler de ev ve işyerleriniz için vermiş olduğumuz hizmetten faydalanabilirsiniz

Yüksek kaliteye sahip malzemelerle en iyi hizmeti sunmaktayız. Alanında uzman ekibimizle kendimizi ve çalışmalarımızı geliştirmeye özen göstermekteyiz. Hizmet verdiğimiz sektörde gerçekleşen yenilikler doğrultusunda firmamızı geliştirmekte, daha iyi çalışmalarla sektörde yer almaktayız. Kalite standartları kapsamında müşteri memnuniyetini korumaya özen göstererek çalışmaktayız. Sizler de ihtiyaç duyduğunuz alana yönelik en iyi hizmeti firmamızdan güvenle alabilir, maddi ve manevi zarara uğramadan çalışmalarımızdan faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR