• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kerimcan Kuzey Cuiffeur

Adres :

Alpaslan Mah. Kandil Sok. No: 22/a Melikgazi / Kayseri Kayseri » Melikgazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kerimcan Kuzey

E-Posta Adresi :

kerimcan.kuzey38@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 021 51 66

Saçlarınızı ve ruhunuzu özgür bırakmaya ne dersiniz? Kayseri kuaför sektöründe yaptığımız çalışmalarımızla kendinize yeniden merhaba demeye hazır olun. Profesyonel ekibimiz, sizler için birbirinden güzel ve kusursuz çalışmalar gerçekleştirmeye ve bu çalışmaları da özenle, dikkatle sizlere sunmaya gayret ediyor. Sektörün lider ismi olma yolunda kendinden emin adımlarla ilerleyen firmamız bu başarıya ulaşmak için oldukça sabırlı günler geçirmiştir. Bugün şehrimizde sizlere en iyi çalışmaları veriyorsak değerli müşterilerimizin ve misafirlerimizin firmamıza olan güven duygusudur. Bu güven duygusu sayesinde firmamız bugün başarı basamaklarını çıkmaktadır.

Aynanın karşısına geçtiğiniz zaman kendinizi nasıl görmek istiyorsanız izin verin öyle olsun. Ekibimizle hayalinizi gerçeğe dönüştürün ve canlandırın. Ruhunuzu serbest bırakarak saçlarınıza özgürlük kazandırabilirsiniz. İstediğiniz saç kesimi, saç boyama ve saç tasarım hizmetleri profesyonel ekibimizle sizlere verilmektedir. Sadece bu kadar değil tabi. Cilt bakımı, makyaj tasarımı, saç bakımı, el ve ayak bakımı, tırnak bakımı, manikür ve pedikür sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz arasındadır. Sektörde yerini alan çoğu firmaya nazaran bu kaliteli çalışmaları uygun fiyatlarla sizlere sunan nadir firmaların başında yerimizi alıyoruz.

Hizmet verdiğimiz bu sektörde sürekli olarak yenilikler gerçekleşmektedir. Bu yenilikler doğrultusunda kendimizi ve verdiğimiz hizmeti iyileştirerek geliştiriyoruz. Müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda en iyi çözümleri sunmaya gayret ediyoruz ve müşterilerimizin, ruhlarını özgür bırakması için renkli ve canlı çalışmalarımızı gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR