• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Keskin Koltuk Yıkama

Adres :

- Düzce » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakan Keskin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

keskinhakan@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 736 90 65

Düzce temizlik sektöründe hizmet vermekte olan firmamız; profesyonel çalışanlarımız ve ileri teknoloji koltuk yıkama makinalarımız ile siz değerli müşterilerimize yerinde hizmet sunmaya adım atmıştır. Firma olarak koltuk yıkama, araba koltuğu yıkama, çekyat ve berjel yıkama, sandalye yıkama, yatak yıkama hizmetini son teknoloji ürünlerimiz ve antibakteriyel temizlik malzemelerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kullanmakta olduğumuz makinaların doğal özellikleri sayesinde derinden temizlik anlayışına uygun hizmet vermektedir.

Firma olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Dolayısıyla yerinde temizlik hizmetlerimiz ile evlerinizde, ofisinizde ve işyerlerinizde derinlemesine temizlik garantisi vermekteyiz. Sağlık ve hijyenin paralel olduğunu düşünürsek, temizliğin derinlemesine yapıldığı ve bakterilerin, virüslerin hayatınızdan çıkmasına yardımcı olacak firmamızı hemen arayarak randevu alabilirsiniz. Vermiş olduğumuz hizmetler sonucunda koltuklarınızda ilk günkü parlaklık ve temizliği sizde fark edeceksiniz.

Günümüzün çoğu yaşam alanlarımız olan koltuklarda geçmektedir. Zamanla koltuklarda aşınma, yıpranma ve lekelenmeler meydana gelmektedir. Özellikle kumaş altında oluşan mikroorganizmalar insan sağlığını tehdit etmektedir. Çocuğu olan aileler için ise daha da dikkat edilmesi gereken bir konudur. Bebeklerin özellikle diş çıkarma döneminde koltuk kenarlarına ısırma, sürtme gibi eğilimleri bulunur. Çocuklarımızı korumak adına en azından her yıl koltuk yıkama işlemlerinizi profesyonel firmalara temizletmeniz gereklidir. Elle temizlemeyi tavsiye etmediğimiz gibi silerken kirlerin koltuk altına inmesine sebep olmaktasınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR