• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Keyif Playstation Oyun Salonu Ve Cafe

Adres :

Raufbey Mah. Atatürk Cad. Safa Evler Sit. Vatan Apt. B 4 Blok 440 B/ B Osmaniye » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Büyükbörtlü

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mustafa_buyukbortlu@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 236 94 48

Whatsapp 2:

0 (541) 542 85 00

Oyun oynamak bir zevktir. Sizler için en rahat koltuklarda ferah ortamımızla en keyifli oyun alanını yaratmaya gayret ediyoruz. Arkadaşlarınızla vakit geçirip, oyunlarınızı oynayabilecek, eğlenceli vakitler geçirebileceksiniz. Oyun oynarken ortam önemli; sakin ve nezih olmalı diyenler için oyun salonumuz tam da aradıkları mekan.

Gündelik temizliğe, mekanımızın hijyenine çok dikkat ediyoruz. Geniş oyun alanlarımız, yeni teknolojik ürünlerimiz ile eğlenceli zamanlar geçirin istiyoruz. Playstation’da iddialı olanları, futbolda kendine güvenenleri ve kendilerini geliştirmek isteyenleri salonumuza bekliyoruz. Güler yüzlü çalışanlarımızla konforlu alanlar yaratmak, eğlencenize eğlence katmak için kendimizi geliştirmeye ve değiştirmeye devam ediyoruz. Değişen dünyanın ve gelişen teknolojinin peşinden gidiyoruz. Sevgi ve saygı en değer verdiğimiz ögeler. Müşterilerimizle olan ilişkilerimiz, çevremizdeki salonlar, dükkanlarla olan ilişkilerimiz sevgi ve saygı üzerine kuruludur.

Osmaniye eğlence sektöründe sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Sizleri mutlu eden, sizlere keyif veren bu sektörün bir parçası olmak, her daim sizler için çalışmak bizleri çok sevindiriyor. Her geçen gün kalitemizi biraz daha arttırarak Türkiye’nin en iyisi olmak için çabalıyoruz. Herhangi bir sorun yaşadığınız takdirde pratik yollarla çözümler üretmek, memnun kalmanızı sağlamak için sizleri tanımaya, bizden beklentilerinizi anlamaya çalışıyoruz. Osmaniye’de oyunun ve keyfin adresi belli… Keyif Playstation Oyun Salonu’na oyun oynamak, eğlenceli zaman geçirmek isteyen herkesi bekliyoruz. Rezervasyon ve bilgi almak için bizlere telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR