• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kılıç İnşaat

Adres :

Cumhuriyet Mah. 1019. Sokak No: 4/b Seydikemer Muğla » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Kılıç

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 340 65 81

Muğla inşaat sektörünün önde gelen ismi Kılıç İnşaat artık birmilyonnokta.com adresinde. Kılıç İnşaat ailesi olarak Muğla’da hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. İnşaat alanında bilgi ve birikim sahibi ekibimizle sektörün önde gelen isimlerinden olmayı başarmış bulunmaktayız. Aldığımız eğitimler, kazandığımız tecrübeler doğrultusunda inşaat alanında profesyonel çalışmalar gerçekleştirmekteyiz.

İnşaat sektöründe gerçekleştirilen tüm çalışmaların önceliği can güvenliğini sağlamaktır. Ardından maddi kaybın yaşanmaması için mal güvenliği sağlanmaktadır. Can ve mal güvenliğinin sağlanması, korunması için tüm çalışmalar özenle ve dikkatle gerçekleştirilmeli, planlı hareket edilmelidir. Bizler takım ruhuna sahip ekibimizle plan ve program doğrultusunda hareket etmekteyiz. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunmaya özen göstermekteyiz. Sektörün güvenilir ismi olarak inşaat çalışmalarıyla birlikte tadilat işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz. Sektörün önde gelen firması olarak anahtar teslimi karşılığında inşaat çalışması yapmaktayız. Aynı zamanda kat karşılığı inşaat, bahçe taş duvar örme, bahçe beton duvar örme işlemlerini de yapmaktayız.

Tecrübe sahibi ekibimizle kalite standartları kapsamında hareket etmekteyiz. Farklı alanlarda hizmet verdiğimiz için her alanda çalışmaya uygun ekibe sahibiz. Aynı süre içerisinde farklı yerlerde farklı çalışmalar yapabiliriz. Yüksek kaliteye sahip malzemelerle tüm çalışmalarımızı vaktinde tamamlamaktayız. Sizler de firmamızla iletişime geçerek verdiğimiz hizmetlerden güvenle faydalanabilirsiniz. Profesyonel kadromuzla doğru ve uygun fiyat aralığında hizmet vermeye özen göstermekteyiz. Kılıç İnşaat ailesi olarak Muğla merkezde bulunan firmamızla geniş kapsamlı inşaat çalışmaları gerçekleştirmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR