• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kilim Simit Sarayı

Adres :

Değirmenaltı Mahallesi Yılmaz Büyükerşen Caddesi No 29 Suleymanpasa/tekirdağ Turkey Tekirdağ » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emre Yavuz

E-Posta Adresi :

haruntahmaz30@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 761 05 58

Whatsapp 2:

0 (531) 761 05 58

Anlık tüketimde en çok tercih edilen unlu mamullerden biri olan simit, aslında ülkemiz için bir kültür oluşturmaktadır. Genellikle kahvaltı öğünlerinde tercih edilen simit temel olmak üzere simit ile birlikte birçok farklı unlu mamul ve kahvaltılık ürünler de benzer kategoriler içerisinde satışa sunulmaktadır. Örneğin, Kilim Simit Sarayı olarak Tekirdağ Merkez ilçesinde yıllardır sunulan ürünlerimiz ile tüm ihtiyaçları karşılayan geniş kapsamlı bir işletme oluşturuyoruz.

Güzel bir sabah kahvaltısı, gün içerisinde keyifli atıştırmalıklar veya çay yanında birkaç özel lezzet arayan birçok kişi her gün işletmemizde istediği bu lezzetleri bulabilmektedir. Kilim Simit Sarayı olarak Tekirdağ pasta ve pastane sektörü içerisinde en iyi tanınan ve en güvenilen işletme olarak biliniyoruz. Çünkü sunduğumuz tüm bu lezzetlerde özel tariflerimiz ve en iyi malzemeler ile üretim gerçekleştirilirken, uygun fiyatlar ile kaliteli bir sunum sağlanmaktadır.

Firmamız tarafından sunulan ürünler arasında temel olarak gündelik sıcak simit ve poğaça çeşitleri, yaş pasta, unlu mamuller, kuru pasta, kahvaltı sunumları, şerbetli tatlılar, kuru tatlılar, baklava ve doğum günü pastası gibi birçok farklı ürün yer almaktadır. Bu ürünlerin tümü için standartların üstünde bir kalite oluşturan imalathanemiz sayesinde sağlıklı ve lezzetli sonuçlar elde ediyoruz. Ayrıca firmamız hem üretim alanımızda hem de sunum alanında çalışan personeller ile güler yüzlü, güvenilir ve etik bir hizmet anlayışı sağlamaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR