• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kıratlı Veteriner Ürünleri

Adres :

Bey Mahallesi Hamdullah Caddesi No: 52 Manisa » Kula

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yunus Kıratlı

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (543) 419 75 67

Manisa evcil hayvan alanında sunmuş olduğu profesyonel hizmetler ile adından sık sık söz ettiren firmamız Kıratlı Veteriner Ürünleri birmilyonnokta.com bünyesinde faaliyet gösteren başarılı isimlerden biridir.

Uzun yıllar boyunca bu sektörde çalışarak edinmiş olduğumuz deneyimler ile her zaman kaliteli bir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Evcil hayvanınız için gerekli olan her türlü ürünün satışını yaparak müşterilerimizi mutlu ediyoruz.

İstek ve ihtiyaçlarınıza yönelik bir şekilde hizmet vererek beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz. Her bütçeye ve her isteğe uygun ürünleri sunarak aradığınız ürünleri bulmanızda her zaman yardımcı oluyoruz.

Fiyatlarımızı her zaman uygun oranlarda tutarak müşterilerimizin yanında oluyoruz. Kampanyalar yaparak müşterilerimizin avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmasını sağlıyoruz. Ödeme aşamasında da müşterilerimize destek olarak mutlu olmalarını sağlıyoruz. Kıratlı Veteriner Ürünleri firması olarak müşterilerimizin memnuniyetini her zaman çok önemsiyoruz.

Evcil hayvan alanında sunmuş olduğumuz hizmetler ile ilgili daha fazla bilgi almak ve kampanyalı fiyatlarımızdan en iyi şekilde faydalanmak için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz. WhatsApp hattımıza mesaj atabilir, e-posta adresimize mail atabilir ya da telefon numaramızdan her zaman bizi arayabilirsiniz.

İsterseniz iş yerimizi ziyaret ederek de hem ürünlerimizi daha yakından görebilir hem de daha detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. İş yerimize gelen müşterilerimizi her zaman en güzel şekilde ağırlıyoruz ve hizmetlerimizden memnun kalmaları için çok çalışıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR