• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kırıkkale Yusuf Oto Lastik

Adres :

Hisar Pet Tepe Park Petrol Balışeyh/kırıkkale Kırıkkale » Balışeyh

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Bey

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (543) 729 88 91

Whatsapp 2:

0 (536) 217 96 38

Uzun yılların bilgi birikimi ve deneyimiyle birlikte siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en nitelikli hizmetlerimizi 7/24 kesintisiz olarak en uygun ekonomik koşullar altında sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.Sizlerin memnuniyeti bizler için her şeyden önemlidir.Firmamızın asla vaz geçemeyeceği ilkelerin başında güven ve kalite gelmektedir. Siz değerli müşterilerimizi mağdur etmemek için kesintisiz olarak tüm iklim şartları altında mobil yol yardımı dahil olmak üzere yerinde lastik tamir hizmetimiz bulunmaktadır.

Dünyadaki ve ülkemizdeki alanımıza ilişkin tüm gelişmeleri sürekli olarak yakından takip ediyoruz ve kendimizi bu gelişmeler ışığında yenileyerek geliştiriyoruz. Sizlere en son teknolojik ekipman ve donanım ile hizmet vermekteyiz. Tüm lastik ve janta ilişkin problemlerinizi doğru teşhis ve doğru çözüm yollarına kavuşturacak alt yapıya sahibiz. Her biri alanında uzman, eğitimli ve profesyonel ekibimiz ile istekleriniz doğrultusunda ihtiyaçlarınızı uygun ekonomik koşullar altında karşılamaktayız.

Geniş hizmet yelpazemiz içerisinde yılın her mevsimine uygun lastik ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyor ayrıca otomatik makine ile lastiklerinizin değişimi pratik bir şekilde kısa sürede yapılabilmektedir. Yollar da karşılaşabileceğiniz tüm olumsuzluklar için vardiyalı çalışan ekiplerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR