• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kırmızı Outlet

Adres :

Altıntop Mah No : 11 C Denızlı Merkezefendı Caddesı(eflatun 836.sok) (sınemaxsimum Girşi Kapısı Karşısı) Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayşen Kormaz

E-Posta Adresi :

.

Whatsapp 1:

0 (506) 931 32 85

Whatsapp 2:

0 (506) 931 32 85

Giyim sektörü insanların her mevsim ihtiyaç duyduğu bir alandır. Mevsimine göre, yerine ve zamanına göre değişen giyim tercihleri en çok da kişinin tarzına ve stiline göre değişir. Bunun yanında kaliteli ürünlere sahip olmak ülkemiz şartlarında büyük bütçeler gerektiriyor. Outletler yüksek maliyetli giyim sektöründe cazip bir alternatif sunarak uzun zamandır giyim için servet ödememek, aynı zamanda kaliteli giyinmek isteyenlerin tercihi oluyor. Denizli merkezde faaliyet gösteren Kırmızı Outlet firmamız ile bizler de bölgemizin bu ihtiyacına çözüm üretiyor, uzun süredir benzersiz hizmet konseptimizle müşterilerimizin vazgeçilmez adresi oluyoruz.

Denizli giyim sektörünün öncü firmalarından birisi olarak yola çıktığımız ilk günden itibaren yoğun ilgiyle karşılaştık ve kısa sürede Denizli’nin en çok tercih edilen giyim mağazası haline geldik. Fakat bizler bugünkü bulunduğumuz noktayı kesinlikle yeterli görmüyor, hep daha iyisini ve daha kalitelisini siz değerli müşterilerimize sunabilmek adına hummalı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sürekli değişen ve gelişen teknoloji, moda, giyim alanlarındaki değişiklikleri yakından takip ediyor, en son yeniliklerin oldukça kısa sürede sistemimize dahil olmasını ve mağazamızda hayat bulmasını sağlıyoruz. Bu sayede modern çözümlerin değişmez adresi oluyoruz.

Firma olarak giyim alanında yetişmiş, tecrübeli, deneyimli, gelişime açık bir kadroyla çalışıyoruz. Bütün personellerimiz güler yüzlü hizmet ilkesiyle sizlere değer vermekte, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamanız için gerekli çözümleri sunmaktadırlar. Bunu da uygun fiyatlarla yapmaktadırlar.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR