• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kızık Obası

Adres :

Kızık Sarıkaya Köyü Bolu » Kıbrıscık

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Gökcek

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (538) 375 63 50

Alışveriş sektöründe Bolu’da hizmet veren Kızık Obası birmilyonnokta.comsitesi üyelerinden biridir. Doğal ve sağlıklı gıdaları tüketmek hem fiziksel hem de ruhsal sağlık açısından önem arz etmektedir. Fakat günümüzde doğal veya organik ürünlere ulaşmak zordur. Günlük yoğun kullanımı olan gıdaların rastgele seçilmesi çok sayıda hastalığa davet çıkarmaktadır. Bu nedenle, özellikle sıklıkla tüketilen gıdaların güvenilir firmalardan alınması gerekmektedir.

Bolu alışveriş sektöründe firmamız, müşterilere doğal ve sağlıklı ürünler sunar. Tüm süreci takip ederek sunduğumuz ürünlerin kalitesi ve lezzetinden emin olarak müşterilerimize hizmet veriyoruz. Firmamızda bulunan ürünler arasında organik bal, çiçek balı, çam balı, süt ve süt ürünleri sıralanabilir. Ürünlerimiz, organiktir. Bu sebeple, günlük yaşamda en çok ihtiyaç duyulan bu ürünleri güvenle tüketebilirsiniz. Ürünlerin hazırlık ve yapım aşaması titizlik ve hassasiyetle yürütülerek her üründe maksimum sonuç alınır. Böylece müşterilerimizin beklentilerini en yüksek düzeyde karşılıyoruz. Bu nedenle, müşterilerimizin sağlıklarına katkıda bulunduğumuz için mutluyuz. Ürünleri telefonlarımızı arayarak sipariş verebilirsiniz.

Bolu alışveriş sektöründe faaliyet gösteren deneyimli firmamız, müşterilere en iyi hizmeti vermek için çaba göstermektedir. Tüm ekibimiz, görev ve sorumluluklarını eksiksiz yerine getirir ve hazırlık ve yapım aşamalarındaki çalışmalarını titizlikle yürütür. Firmamız, ürünlerin kalite kontrolünü yaparak müşteriler için satışa çıkarır. Bu kapsamlı ve titiz çalışmamızın müşterilerimiz tarafından memnuniyetle karşılanması çalışmamıza azimle devam etmemiz için önemli bir motivasyon kaynağı olmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR