• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Klas Cam Ayna Aydınlatma Ltd.

Adres :

Esentepe Mahallesi 2969 Sokak No: 6 Avizeciler Sitesi Sultangazi/istanbul Fabrika Adres: Gürsel Mah.denizmen Sok No: 52 Kagıthane İstanbul İstanbul » Sultangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cem Macit

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@klasaydinlatma.com.tr

Whatsapp 1:

0 (506) 516 73 65

Whatsapp 2:

0 (554) 424 50 44

Whatsapp 3:

0 (506) 516 73 65

Whatsapp 4:

0 (554) 424 50 44

1985’ten bu yana hizmet veren ve cam imalatı üzerine Cemil Macit tarafından kurulan firmamız, cam sektöründe rakibi olan firmaları geride bırakarak, sektöründe öncü firma olma hedefindeyiz. Prensiplerimizi dürüstlük, müşteri memnuniyeti, kalite ve optimum fayda olarak belirledik ve uzun yıllar süren bilgi birikimimizi müşterilerimize en kaliteli hizmet olarak sunma gayretindeyiz. Bu çabamızın günümüzde daha belirgin bir şekilde görülmesi firmamızın sunduğu hizmetlerle ispatlanmaktadır.

Firmamız, müşterilerimizden gelen yoğun talep üzerine 1992 yılında tesisini avize camı imalatına uygun şekle dönüştürmüştür. Bu yıldan sonra da toptan avize satışlarına başladık. Firmamızın zirvelere yükseldiği zaman dilimi toptan avize satışlarımızı hem yurt içine hem de yurt dışına genişletmeye başladığımız zaman dilimidir. Toptan avize satışı sektörleri arasında adından söz ettirmeye başlayan firmamız, 2000’li yıllara gelindiğinde ise bu pazarda hâkim konumunda yer aldık.

İstanbul’un önemli semtlerini şuanda bir hâkimiyet bölgesi olarak görerek, yurt dışı satışlarımızı hafifleterek, yurt içindeki ölçeğini genişletme çabasındayız.

Sektörde önemli firmalar arasında İstanbul Klas Cam Ayna Aydınlatma Ltd. olarak adından söz ettirebilmesinde pay sahibi olan ilkelerimiz, firmamızın kuruluşunda kendine temel aldığı dürüstlük, müşteri memnuniyeti ve kalite ilkelerimizdir. Firmamız bugün iç piyasada adından söz ettirebiliyor ve takip edilen bir firma olarak kabul edilebiliyorsa bunda en önemli etken yeniliklerin öncüsü olmamızdan kaynaklanmaktadır. Yetenekli personeli ve kaliteli ürünleriyle Klas Cam Aydınlatma Ltd. olarak müşterilerimize en uygun hizmeti sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR