• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Klassis Kuaför

Adres :

Bitez Mahallesi No: 25 Bitez Bodrum /muğla Muğla » Bodrum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdullah Şakar

E-Posta Adresi :

gurcudirgin04@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 676 29 73

Whatsapp 2:

0 (545) 676 29 73

Güzellik ve kişisel bakım kişinin sadece başkalarına daha güzel görünmesini sağlamaz. Aynı zamanda kişinin kendi benine olan saygısını gösterir. Çünkü kişisel bakım uygulamaları öncelikle bireyin kendine olan özgüvenini arttırarak hayata daha pozitif bakmasını, başarı basamaklarını daha hızlı tırmanmasını sağlar. Hem klasik tarzınızı devam ettirmek hem de zaman zaman cesur adımlar atıp yeni tarzlar, yeni stiller oluşturmak için en doğru tercih profesyonel bir firmadan destek almaktır. Muğla Bodrum’da faaliyet gösteren Klassis Kuaför salonumuzda uzun yıllardır bu alanda benzersiz çözümlere imza atıyor, kişiye özel tasarımlar yaparak bunları benzersiz şekillerde hayata geçiyoruz.

Muğla kuaför sektörünün öncü kuruluşlarından birisi olarak modayı, teknolojiyi, kişisel bakım alanındaki yenilikleri dünya genelinde takip ediyoruz. Siz değerli müşterilerimize en modern çözümleri sunabilmek için dinamik bir yapıda faaliyetlerimize devam ediyor, sürekli kendimizi yeniliyoruz. Alanında deneyimli tecrübeli, yetenekli, zevk sahibi, gelişime açık bir kadroyla çalışıyor, bütün personellerimizin işlerini heyecanla yapmalarına fırsat tanıyoruz. Kişiye özel uygulamaları uyarlayarak daima daha güzelini daha estetiğini hayata geçirmekten çekinmiyoruz. Özellikle teknoloji alandaki en yeni makineleri, cihazları uygulamalarımızda kullanıyor, daha iyi sonuçlar almaktan çekinmiyoruz.

Kuaför salonu olarak müşterilerimize değer veriyor, isteklerinizi ve tercihlerinizi dikkate alıyoruz. İhtiyaçlarınız için en doğru çözümleri hayata geçirmek adına keratin bakım, cilt bakımı, manikür pedikür, saç tasarımı, ombre yapımı, saç renklendirme ve daha fazlasını yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR