• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Klinik Erdem ( Acıpayam En İyi Fizyoterapist )

Adres :

Atatürk İlkokulu Caddesi Yukarı Mahalle No: 3 Denizli » Acıpayam

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erdem Eroğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

erogluero1235@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 769 73 33

Sağlık sektöründe önemli yeri olan Klinik Erdem ( Acıpayam En İyi Fizyoterapist) birmilyonnokta.com un üyesidir. Denizli sağlık sektörü her geçen gün gelişmektedir, konu sağlık olduğundan her geçen gün yeni gelişmeler, tedavi yöntemleri, yeni teknolojik gelişmeler meydana gelmektedir. İnsanlar fizyoterapiste genellikle bel ve boyun ağrıları, duruş bozuklukları sonrasında ortaya çıkan ağrılar, sırt ağrıları, hareket yetersizlikleri ve spor yaralanmaları için giderler.

Firmamızı ziyaret eden müşterilerimizin çoğu da bel ve boyun fıtığı tedavisi için merkezimize gelmektedir. Çalışanlarımız gerekli eğitimleri almış, işlerinde deneyimli uzman fizyoterapistlerdir. Merkezimize gelen müşteriler için durumuna bağlı olarak tedavi şekli değişmektedir. Fizyoterapi yöntemleri; egzersiz, elektro terapi, fototerapi, termoterapi, hidroterapi ve kriyoterapi olarak sayılabilir. Fıtık tedavilerinde hastanın ihtiyacı olan tedavi yöntemleri uygulanır, bu tedavi süresi fizyoterapistler tarafından belirlenir, kimi hastalar için süre 2 hafta iken kimi hastalar için aylarca sürebilmektedir.

Uzman fizyoterapistlerimiz firmamızda tedavi yöntemlerini uyguladığı gibi, merkezimize gelemeyecek kadar kötü durumda olan hastalar için evde tedavi yöntemlerini de uygulamaktadırlar. Genellikle tam felç ya da kısmi felç geçiren kişiler, ortopedik operasyon geçirmiş hastalar, çok yaşlı hastalar için evde tedavi yöntemleri uygulanmaktadır. Personellerimiz sabırlı, hoşgörülü, empati yeteneği kuvvetli kişilerdir. Tecrübeleriyle ve insan ilişkileriyle müşterilerimizin güvenini kazanan uzmanlarımız hastalarımıza umut olmaktadır. Yıllardır sektörde var olan firmamız tüm teknolojik ekipmana sahiptir. Hizmet kalitesini en üst seviyeye taşımak en büyük hedefimizdir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR