• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Klinka Güzellik

Adres :

Koşuyolu Mah. Mahmutyetari Cad. No.74/1 İstanbul Kadıköy İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Senem Özcan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

senemozcan9@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 490 77 92

Klinka Güzellik olarak İstanbul Kadıköy’de huzurlu bir atmosferle, güvenli bir ortamla, son model teknolojik cihazlarla ve sektörde deneyimli güler yüzlü sertifikalı uzmanlarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Bir güzellik salonu olarak hedeflediğimiz ilk unsuru müşterimizin memnuniyeti olarak belirliyoruz. Sunmaya çalıştığımız kaliteli hizmetle beraber verdiğimiz bu hizmeti profesyonel çalışma arkadaşlarımızın en özverili şekilde yapmalarına dikkat ediyoruz. Yine önceliğimiz yaptığımız konulardan birisinde de hijyenik bir güzellik merkezi olmayı görüyoruz. Hijyenin sağlanamadığı merkezlerde müşterilerimizin birçok problemle karşı karşıya kalabileceğini öngörebiliyoruz, bu sebeple de bu konuyu en önemli konulardan birisi olarak görüyoruz.

Merkezimizde sizlere lazer epilasyon, cildinize uygun dermatoloji anlamında onaylı ürünlerle cilt bakımı, microblading uygulaması gibi çeşitli uygulamalarla sizlere hizmet veriyoruz. Lazer epilasyon konusunda son teknoloji cihazlarımızla birkaç seansta istenmeyen tüylerinizi yenmenize yardımcı oluyoruz. Bu alanda da en hızlı hizmet veren güzellik salonu konumunda bulunuyoruz. Yine microblading, cilt bakımı gibi işlemlerimizi de en kısa sürede gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz.

İstanbul güzellik merkezi denilince akla gelen ilk firma olma vizyonuyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Merkezimizde sunduğumuz nezih ortamla beraber birçok alanda daha kendimizi iyileştirmeye ve stabil kalmamaya gayret gösteriyoruz. Daima müşterimizi memnun edecek yollar düşünüyor, bu konuda da gelişmeye açık bir işletme olarak işimizi yapıyoruz. Güzellik sektörünü de yakından inceliyor ve her değişikliği merkezimize en kısa sürede entegre ediyoruz. Herkesi, nezih salonumuza beklemekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR