• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Km Yapı

Adres :

Turgut Özal Bulvarı Denizer Sokak Parkverde Residence A Blok Ofis 6 Taşdelen İstanbul » Çekmeköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kani Akkuş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 160 20 77

Whatsapp 2:

0 (535) 686 15 98

Whatsapp 3:

0 (553) 685 80 51

KM Yapı, İstanbul izolasyon mantolama yalıtım sektöründe kaliteli bir hizmet sunan birmilyon.com ailesinin bir üyesidir. Çatı bir yapının en temel bölümlerinden bir tanesidir. Sadece dış faktörler ya da hava olaylarından korumamaktadır. Aynı zamanda da yapıya farklı bir hava katmaktadır. Tepeden bakıldığı zaman çatıların özel tasarımları daha da ortaya çıkmaktadır. Ancak söz konusu çatının inşası ve izolasyonu dendiği zaman durumlar tamamen değişmektedir. Bir çatının eğiminden penceresinden olmasına kadar her şey planın çizilmesi ve hesaplamaların yapılmasına dahil edilen çok önemli parametrelerdir.

Firma olarak bizlerde detaylara çok fazla dikkat etmekteyiz. Hem bir karaktere sahip olan hem de şık ve sağlam bir çatı yaptırmak için doğru adrestesiniz. İnşa sürecinde de alanında uzman kadromuz her şeyi çok titiz bir şekilde yapmaktadır. Böylelikle de uzun yıllar rahatlıkla ve güvenle oturabilmeniz mümkün olmaktadır.

Müstakil evlerden apartmanlara kadar çok sayıda çatı projesi yaptık. Sadece çatı iskeletinin kurulması ve yapılmasının yanı sırada her şey projeye ve yapılan plana uygun olacak şekilde yapılmaktadır.

Bu hizmetimize ek olarak da kenet çatı kaplama sistemleri, su yalıtımı gibi çalışmalarda yer almaktadır. Sadece sektöre yön veren bir firma değiliz. Aynı zamanda da pek çok kişinin de hayallerindeki yer için ise mücadele vermektedir. Süreci çok yakından takip ederek gelişmeleri anlatan evi görebilirsiniz. Çok az bir zaman kaldı.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR