• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Koç Elektrik

Adres :

Yıldırım Beyazıt Mah Turna Sok No: 8-10 D (bahçeli Camii Karşısı)çerkezköy Tekirdağ Tekirdağ » Çerkezköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Oğuz Koç

E-Posta Adresi :

kocelektrik59@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 035 76 59

Whatsapp 2:

0 (507) 320 59 48

Daha güvenli ve kullanışlı yaşam alanları oluşturmak üzere hizmet verdiğimiz Tekirdağ elektrik elektronik sektöründe, merkezi sistem oluşturmadan tesisat kurulumuna, elektrik sistemleri ile ilgili plan ve proje geliştirmeden taahhüde tüm aşamalarda sorumluluk alıyor ve almış olduğumuz sorumluluğun gereğini işin ciddiyetinin farkında olarak büyük bir özenle yerine getiriyoruz. Müşterilerimizin sorunsuz bir hizmet almasını sağlamak amacıyla hareket ederek malzeme ve işçilikte kaliteye çalışma anlayışımızın temelinde yer veriyoruz.

Bina çevresini günün her saatinde rahatlıkla kullanabilmek, hırsızlara ve diğer kötü niyetli kişilere karşı caydırıcılık sağlamak isteyenler için çevre aydınlatma sistemleri kuruyoruz. Ayrıca yine temelinde güvenlik yatan sebeplerle yaşam alanlarına kamera sistemleri yerleştiriyoruz. Kapınızı çalan kişi ile dairenize ulaşmadan önce konuşabilmeniz ve tanımadığınız ya da güvenilir bulmadığınız kişilerin bina içine girmesini engelleyebilmeniz için diafon sistemleri oluşturuyoruz.

Elektrik elektronik sistemleri kapsamında vermiş olduğumuz her bir hizmetin bina sakinlerinin güvenliğini hem sistemin kendisinden kaynaklanabilecek sorunlara karşı hem de dışarıdan gelecek tehlikelere karşı korumasını sağlayacak şekilde olmasına dikkat ediyoruz. Bu noktada, kullanmış olduğumuz malzemelerin kalitesine özen göstermenin hizmet ilkelerimizin başında yer almasını önemsiyoruz. Malzeme kalitesini usta bir işçilikle bütünleştirerek müşterilerimize memnuniyet odaklı bir hizmet sunmayı görev biliyoruz. Kurulumunu gerçekleştirmiş olduğumuz tüm sistemlerle ilgili dönemsel bakımları da yapıyor ve herhangi bir nedenle sistemde bir arıza oluşması halinde onarım hizmeti veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR