• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Koca Adaklık Kurbanlık

Adres :

Fethiye Seydikemer Zorlar Mahallesi Mezarlık Yolu 5/2 Muğla » Fethiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Koca

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 504 30 48

Muğla ilinde, hayvancılık sektöründe hizmet sağlayan Koca Adaklık Kurbanlık isimli firmamız, birmilyonnokta.com üyesidir. Kurbanlık, adaklık ya da sadakalık hayvan alışverişleriniz için güvenilir bir firma arıyorsanız, başka adres aramayın. Biz, yıllardır bu sektörde hizmet veren tecrübeli ve bilgi birikimine sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimiz için, üstün kalite standartlarında hizmet veriyor, en verimli hayvanlarımızı satışa sunuyoruz.

Büyükbaş ve küçükbaş hayvanlarımız mevcut olup, kesim hizmeti de sağlamaktayız. Kesim hizmetimiz İslami şartlara uygun olarak yapılmaktadır. Bu nedenle gönül rahatlığı içinde firmamızı tercih edebilirsiniz. Tüm hayvanlarımız, periyodik olarak veteriner hekim kontrollerinden geçmekte ve en sağlıklı ve en verimli olan hayvanlarımız siz değerli müşterilerimizin satışına sunulmaktadır.

Hayvan alışverişi yaparken dikkat etmeniz gereken birçok unsur söz konusudur. Hayvanın yaşı, cinsiyeti, herhangi bir hastalık taşıyıp taşımadığı gibi faktörler, hayvanın sağlığı açısından önem teşkil etmektedir. Bu sebeple hayvan alışverişlerinizi güvenilir ve kaliteli firmalardan sağlamanız doğru bir adım olacaktır. Biz, kalite ve güvenilirliğimizi müşteri kitlemizle ispat etmiş bir firmayız. Güvenle hayvan alışverişlerinizi bizden yapabilirsiniz.

Muğla hayvancılık sektöründe hizmet sağlayan firmamız, müşteri memnuniyeti öncelikli çalışmaktadır. Sizlerin memnuniyetini sağlayarak korumak, talepleriniz doğrultusunda hareket etmek bizim için önemlidir. Alanında profesyonel kadromuz, verimli hayvanlarımız, ekonomik ücretlerimiz ile güvenle bizleri tercih ederek, kaliteli hizmetin tadını çıkarabilirsiniz. Hizmetlerimizi öğrenmek, fiyat bilgisi almak için bizleri arayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR