• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Koçak Oto Cam Sunroof

Adres :

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Dolapdere Sanayi Sitesi 18.blok No: 31-33 Başakşehir İstanbul İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Cantürk - Dursun Koçak

E-Posta Adresi :

erenkckcam@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 442 62 48

Whatsapp 2:

0 (532) 647 10 73

Araçlar, günlük hayatın birçok alanında yer alıyor. Zamandan ve enerjiden tasarruf sağlayan araçlarınız bazı durumlarda arızalanabilir. Yaşanan arızalanma sonrasında aracınızda parça değişiminin yapılması gerekebilir. Peki, parça değişimi için nelere dikkat etmeniz ve nasıl bir yol izlemeniz gerek? Bilmelisiniz ki orijinal olmayan parçalar sizin için risk oluşturmakta. Orijinal olmayan araç parçalarının kalitesi düşük olacağı için parçalar dayanıklı ve uzun ömürlü olmayacaktır. Bu nedenle aracın kısa süre sonra arızalanmasına hatta maddi ve manevi kayıpların yaşanmasına neden olabilir. Eğer aracınız için yaptıracağınız parça değişiminde aracınızı güvende tutmak, maddi ve manevi zarara uğramamak istiyorsanız tecrübeli firmaları değerlendirmelisiniz. Koçak Oto Cam Sunroof ailesi olarak sektörün lider isimlerinden oluyoruz.

İstanbul oto yedek parça sektöründe verdiğimiz hizmet doğrultusunda araçlarınız için çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Firma olarak müşteri haklarını daima göz önünde bulunduruyor, değerli müşterimizin memnuniyetini ve güvenini sarsmamak adına profesyonellikle hareket ediyoruz. Kullandığınız aracın marka ve modeli fark etmeden oto parça değişimi yapıyoruz. Yüksek kaliteye sahip parçalarla aracınızın ihtiyacı olan işlemi kısa süre içinde gerçekleştiriyoruz.

Tam donanımlı firma olarak her zaman yedek parçalarımızı stokta bulunduruyoruz. Stok sayısı azaldığı zaman kısa sürede parça temini yapıyoruz. Biz, işimizi severek ve isteyerek yaptığımız için çalışmalarda herhangi bir sorun yaşanmasının önüne geçiyoruz. Çalışkan, azimli, disiplinli, yeniliğe açık ekibimizle her zaman hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR