• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kökgün Mühendislik

Adres :

Nihat Danışman Mah, Ege Sok. No: 13/a Manisa » Soma

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sabri Kökgül

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 779 78 07

Manisa tesisat ve bakım onarım alanında sunmuş olduğu kaliteli hizmetleri ile adından sık sık söz ettiren firmamız Kökgün Mühendislik birmilyonnokta.com bünyesinde faaliyet gösteren başarılı isimler arasında yer almaktadır.

Firmamız alanında uzman çalışanları ve donanımlı ekipmanları ile sizin için kalorifer tesisat işleri, dalgıç pompa satışı, kombi satışı, kanal açma işlemi, su kaçağı tespiti, peyzaj sulama sistemleri ve tıkanıklık açma işlemleri gibi daha pek çok hizmeti bir arada sunmaktadır.

Hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşmanız durumunda en kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş sağlıyoruz. Sizlerden isim, soy isim, adres ve yararlanmak istediğiniz hizmet ile ilgili bilgi alıyoruz. Paylaşmış olduğunuz adrese kısa sürede ulaşım sağlayarak sorunlarınıza müdahale ediyoruz. Tıkanıklık açma, su kaçağı tespit etme ve kanal açma gibi işlemleri gerçekleştirerek sizleri memnun ediyoruz.

Her bütçe ve her türlü ihtiyaç için uygun kombi satışı yaparak karar vermenizde yardımcı oluyoruz. Her zaman kaliteli ürünlerin satışını yaparak sizlere uzun yıllar boyunca sorun kullanım keyfini yaşatıyoruz. Sadece satış sırasında değil satış sonrası da destek hizmeti sunuyoruz. Bir sorun yaşamanız durumunda yanınızda olarak sorunu en kısa sürede ortadan kaldırıyoruz.

Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve çok avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmak için telefon numaralarımızdan, WhatsApp hattımızdan, web sitemizden ya da e-posta adresimizden bize her zaman ulaşım sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Merhaba

Bayram Tatili nedeni ile firmamız bayram boyunca hizmet vermemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
İstek ve arzularınızı [email protected] mail adresinden iletebilirsiniz.

İyi Bayramlar