• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Köksal Egzoz Servisi

Adres :

Yenikent Sanayi Sitesi Fevzi Çakmak Mahallesi 2. Cadde No: 4 Yenikent Ankara » Sincan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Köksal

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

muratk9815@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 411 73 05

Whatsapp 2:

0 (552) 939 88 82

Köksal Egzoz Servisi firmamız, kendi alanında yüksek kalitedeki çalışmaları ile öne çıkmakta ve birmilyonnokta.com web site üyesi olarak sektöründeki çeşitli hizmetlerine devam etmektedir. Ankara Sincan oto servis, tamirhane ve egzoz işleri sektöründe üst düzey kalite standartları ve oldukça makul fiyat skalası ile öne çıkan Köksal Egzoz Servisi firmamız, kendi alanında örnek marka imajı teşkil etmesiyle de öne çıkmaktadır. Sektöründe oldukça geniş deneyim sahibi teknik ekip kadrosu ve direkt hizmet odaklı çalışmaları ile öne çıkmakta olan markamız, zengin ve seçkin ürün ve hizmet portföyüyle de tanınmaktadır.

Egzoz emisyon ölçümü, oto egzoz ustası işleri, araç altı ziftleme işlemleri, araç tabanı çürük tamir işleri ve genel oto servis hizmetleri ile öne çıkmakta olan Köksal Egzoz Servisi firmamız, kendi alanında lider ve öncü oluşumların da başında gelmektedir. Profesyonel düzeyde egzoz bakım ve oto servis hizmetleri ile tanınmakta olan Köksal Egzoz Servisi markamız, pek değerli müşterilerinin memnuniyetine de büyük ölçüde önem vermektedir.

Kendi sektörü içerisinde yüksek deneyim ve tecrübe sahibi teknik ekip kadrosu ve oldukça makul fiyat skalası ile öne çıkmakta olan işletmemiz, profesyonel düzeydeki hizmetlerine kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Gün içerisinde Köksal Egzoz Servisi firmamıza; marka web sitemiz, GSM telefon numaramız veya Ankara ili Sincan şubemiz aracılığıyla oldukça kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler