• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Köksal Elektroteknik Otomasyon

Adres :

Hacı Mikail Mah. 90457 Sok. No: 4/c Konya » Ereğli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mevlüt Köksal

E-Posta Adresi :

koksalelektroteknik@windowslive.com

Whatsapp 1:

0 (532) 713 50 68

Elektrik sektöründe hizmet veren Köksal Elektroteknik Otomasyon birmilyonnokta.com üyesidir. Geniş yelpazede sizlere sunduğumuz hizmetlerle faaliyet gösterdiğimiz bölgede önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Yılların deneyimine sahip uzman personellerimizle sizlerin talep ve beklentilerine eksiksiz bir şekilde karşılık vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini prensip edinmiş bir firma olarak sizlere kaliteli hizmetler sunmaktayız. Ticari kazancın ötesinde ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri sizlere en iyi şekilde sunma gayretiyle kurulduğumuz ilk günden beri sizlere hizmetlerimizi ulaştırmaktayız.

Konya elektrik elektronik sektöründe verdiğimiz kaliteli hizmetlerle geniş müşteri kitlesine hitap etmeyi başarmış bir firma olarak sizlerle buluşmaktayız. Kurulduğumuz ilk günden beri istikrarlı bir şekilde büyümeyi ve gelişmeyi başarmış bir firma olarak bugün de sizlere hizmetlerimizi ulaştırmaya devam ediyoruz. Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ederek sizlere yenilikçi hizmetler sunuyoruz. Firmamız; beyaz eşya tamiri, kombi bakım, elektrik panosu montajı, fabrika otomasyon sistemleri, tesisat bakım ve onarım olmak üzere geniş yelpazede pek çok hizmeti istifadenize sunmaktadır.

Firmamız sizlerin desteğiyle emin adımlarla ilerlemeye ve sizlere kesintisiz bir şekilde hizmetlerini ulaştırmaya devam etmektedir. Ticari kaygıdan uzak sizleri memnun etmek adına pek çok hizmeti istifadenize sunmaya devam etmektedir. Tüm hizmetlerimizi bütçenize hitap eden uygun fiyatlarla sunuyoruz. Kaliteli ve uzun vadede memnun kalacağınız hizmetleri makul fiyatlarla bulabileceğiniz en ideal adres olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Sektörümüzde öncü firmalar arasında yer almaya devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler